Doradca Techniczno-Handlowy

Województwo:
mazowieckie
Miasto:
Warszawa
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:
WARSZAWA/POL2

Gripple jest znaną na rynku, innowacyjną firmą oferującą linowe systemy podwieszeń do instalacji wentylacji, systemów grzewczych, instalacji elektrycznych, rur, paneli sufitowych, oświetlenia i dekoracji. Działamy na rynku od 1988 roku.

Produkty Gripple to innowacyjne rozwiązania popularne wśród klientów. Sprzedajemy ponad 500 typów produktów w 75 krajach. Swoją pozycję lidera Gripple osiąga dzięki realizowanej idei zrównoważonego rozwoju. Główna siedziba oraz fabryki Gripple znajdują się w Wielkiej Brytanii.

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Numer referencyjny: WARSZAWA/POL2

Opis stanowiska:

  • Tworzenie strategii sprzedaży w danym regionie
  • Analiza rynku pod kątem nowych inwestycji
  • Aktywna sprzedaż produktów Gripple
  • Doradztwo i demonstracja rozwiązań technicznych
  • Systematyczna obsługa rynku
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w sprzedaży B2B
  • Wykształcenia wyższego
  • Doświadczenia w prowadzeniu negocjacji handlowych
  • Samodzielności w działaniu, orientacji na cel, odpowiedzialności
  • Gotowości do wyjazdów służbowych
  • Prawa jazdy kat. B
  • Dobrej znajomość języka angielskiego (poziom komunikatywny)

Oferujemy:

  • Odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, tablet, telefon komórkowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres plinfo@gripple.com

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Gripple sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Gripple sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul.Al. Jana Pawła II 61/32. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Data publikacji: 2016-07-19
Data zakończenia: 2016-08-19