Doradca Techniczno-Handlowy ds. klimatyzacji freonowej

Województwo:
dolnośląskie
Miasto:
Wrocław
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:
ZYMETRIC Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie

Obowiązki :

  • doradztwo techniczne w zakresie doboru urządzeń klimatyzacyjnych
  • aktywne monitorowanie rynku nowych i wtórnych inwestycji w regionie
  • pozyskiwanie nowych klientów: instalatorów, generalnych wykonawców oraz biur projektowych
  • doradztwo techniczne w zakresie wykorzystania produktów firmy poprzez współpracę z generalnymi wykonawcami, inspektorami nadzoru budowlanego, instalatorami oraz biurami projektowymi
  • wypełnianie działań operacyjnych powierzanych przez przełożonych
  • koordynowanie projektów
  • monitorowanie rynku pod kątem działań konkurencji
  • realizowanie nałożonych własnych planów sprzedaży
  • uczestniczenie w szkoleniach produktowych
  • negocjacje warunków handlowych
  • przygotowywanie ofert handlowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane wykształcenie chłodnictwo/wentylacja/ogrzewnictwo lub inżynieria środowiska)
  • doświadczenie w pracy w branży HVAC (mile widziane w sprzedaży produktów inwestycyjnych)
  • znajomość zagadnień z dziedziny klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa
  • znajomość środowiska AutoCad oraz pakietu MS Office
  • ważne prawo jazdy kat. B
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja własnej pracy
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • rozwój osobisty i zawodowy
  • możliwości realizacji ambitnych zadań oraz projektów
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy

CV: zymetric@zymetric.pl w tytule "Doradca ds. klmatyzacji freonowej"

Zgłoszenie (CV + list motywacyjny) prosimy przysyłać klikając w przycisk aplikowania.Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Data publikacji: 2016-08-08
Data zakończenia: 2016-09-09