Doradca techniczny w Dziale Wsparcia Projektowego

Województwo:
pomorskie
Miasto:
Gdynia
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:
FLOWAIR

Firma FLOWAIR ekspert w branży grzewczo-wentylacyjnej działający na terenie całej Europy poszukuje kandydata na stanowisko:

Doradca techniczny w Dziale Wsparcia Projektowego Miejsce pracy: Gdynia

Zakres obowiązków:

  • wsparcie techniczne projektantów instalacji grzewczych oraz instalatorów w zakresie oferowanych przez firmę urządzeń, ich doboru oraz rozmieszczenia,
  • praca w programie Autocad, przygotowanie rysunków;
  • wykonywanie kalkulacji parametrów pracy urządzeń,
  • przygotowanie ofert handlowo- technicznych,
  • udział w projektach wewnętrznych mających na celu rozwój oraz poprawę działania firmy,
  • praca z bazą danych,
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami,
  • współpraca m. in. z działami: Technicznym, Research & Development, Handlowym.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: Inżynieria Środowiska, Energetyka, Budowa Maszyn,
  • biegła umiejętność obsługi komputera, pakietu Office, AutoCad,
  • dobra znajomość produktów i branży HVACR,
  • umiejętność czytania projektów branży sanitarnej,
  • mile widziana podstawowa znajomość z zakresu automatyki i elektryki,
  • mile widziana znajomość języków obcych: angielski, niemiecki,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, rzetelność, skrupulatność.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • przyjazną i swobodną atmosferę w pracy,
  • pracę przy ciekawych i ambitnych projektach,
  • stabilność zatrudnienia,
  • samodzielne stanowisko dające duże możliwości samorealizacji,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV i list motywacyjny)
za pomocą przycisku Aplikuj.

Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty. Prosimy o umieszczenie w przesyłanych do nas dokumentach klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn.zm.)”

Data publikacji: 2016-08-01
Data zakończenia: 2016-08-31