Handlowiec

Województwo:
mazowieckie
Miasto:
Warszawa
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

ALNOR Systemy Wentylacji - firma zajmująca się produkcją i dystrybucją elementów wentylacyjnych w związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

HANDLOWIECLokalizacja: Warszawa (okolice), Wola Mrokowska (pow. piaseczyński)
(przy trasie E7 Kraków-Warszawa)

Główne zadania:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów z branży klimatyzacyjno-wentylacyjnej
  • realizacja założonej polityki sprzedażowej firmy
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • budowanie trwałych relacji z klientem

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe techniczne z obszaru klimatyzacja/wentylacja/ciepłownictwo - mile widziane również osoby w trakcie studiów
  • doświadczenie w aktywnej sprzedaży oraz w pozyskiwaniu klientów
  • pożądane doświadczenie w branży HVAC bądź w branży budowlanej
  • silna motywacja i zorientowanie na wyniki pracy
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • biegła znajomość obsługi komputera (MS Office)

Oferujemy:

  • stabilną pracę o charakterze stacjonarnym w firmie z branży HVAC specjalizującej się w nowoczesnych systemach wentylacji
  • doskonalenie kwalifikacji zawodowych – szkolenia produktowe, sprzedażowe
  • stałe wynagrodzenie oraz premie adekwatne do osiąganych wyników

Miejsce pracy: Wola Mrokowska (przy trasie E7 Kraków-Warszawa)

ZgłoszeniaCV prosimy nadsyłać na adres:

rekrutacja@alnor.com.pl

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Data publikacji: 2016-08-09
Data zakończenia: 2016-09-09