Regionalny Przedstawiciel Handlowy Lindab - małopolskie

Rodzaj ogłoszenia:
dam pracę
Oferent:
Firma/Agencja
Województwo:
małopolskie
Miasto:
Morawica
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:
Lindab Sp. z o.o.

Lindab Sp. z o.o. jest wiodącym na rynku polskim oraz liczącym się w Europie producentem materiałów ze stali dla budownictwa, w Polsce obecny od 1992 roku jako przedstawicielstwo międzynarodowej grupy Lindab – lidera w dziedzinie nowoczesnych systemów i rozwiązań ze stali. Lindab Sp. z o.o. zaznacza swoją obecność w obszarze wentylacji jako producent i dystrybutor systemów wentylacyjnych i urządzeń klimatyzacyjnych oraz w obszarze profili budowlanych z bogatym portfolio pokryć dachowych, systemów rynnowych, konstrukcji szkieletowych.

Siedziba główna (oraz zakład produkcyjny działu Wentylacji) zlokalizowana jest w Wieruchowie, gmina Ożarów Mazowiecki. W marcu 2015 roku został otwarty w Morawicy k/Krakowa oddział firmy, w którym znajduje się biuro handlowe, magazyn oraz produkcja.

Obecnie do oddziału w Morawicy poszukiwany jest pracownik na stanowisko

Regionalny Przedstawiciel Handlowy.

Miejsce pracy: Morawica (pow. krakowski)
Region: małopolskie

Opis stanowiska

    • bieżąca obsługa klientów,
    • pozyskiwanie nowych klientów,
    • przygotowywanie ofert handlowych,
    • spotkania handlowe,
    • realizacja zamówień,
    • negocjacje cen i warunków handlowych,
    • doradztwo techniczne w zakresie produktów wentylacyjnych,
    • prezentacja oferty firmy.

Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe techniczne,
    • min. 2 – letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • znajomość rynku budowlanego, zwłaszcza produktów wentylacyjnych,
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
    • znajomości obsługi komputera,
    • prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

    • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
    • atrakcyjne warunki pracy i płacy,
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • możliwości rozwoju,
    • szkolenia,
    • dodatkowe benefity.

CV wraz z listem motywacyjnym należy przesyłać na adres: rekrutacja@centrumklima.pl

Należy zamieścić poniższą klauzulę:
Na podstawie art. 23 ust. 1 pkt. 1 ustawy o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 i 1662) dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Lindab Sp. z o.o. z siedzibą w Wieruchowie przy ul. Sochaczewskiej 144 (05-850 Ożarów Mazowiecki) dla potrzeb realizacji procesów rekrutacji. Jestem świadoma/y przysługującego mi prawa dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Data publikacji: 2016-06-06
Data zakończenia: 2016-07-08