Specjalista ds. Wsparcia Technicznego z zakresu wentylacji i klimatyzacji

Rodzaj ogłoszenia:
dam pracę
Oferent:
Firma/Agencja
Województwo:
świętokrzyskie
Miasto:
Kielce
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:

CALDO WENTYLACJA Sp. z o.o. - firma zajmująca się dystrybucją materiałów dla wentylacji i klimatyzacji poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Wsparcia Technicznego
z zakresu wentylacji i klimatyzacji

Miejsce pracy: Kielce
Region: świętokrzyskie

Zadania:

  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz dobór odpowiednich materiałów na podstawie zapytań klientów
  • Budowanie trwałych relacji z klientami i handlowcami na poziomie technicznym​
  • Rozwiązywanie technicznych kwestii klientów i handlowców​
  • Wsparcie techniczne Działu Sprzedaży w realizacji jego celów​
  • Aktywny wkład w tworzenie dobrego wizerunku firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży
  • Znajomość asortymentu oraz zagadnień związanych z klimatyzacją i wentylacją
  • Mile widziana znajomość rynku i branży HVAC
  • Zmysł techniczny
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Dokładność i sumienność
  • Pozytywne nastawienie
  • Prawo jazdy kat. B
  • ​Umiejętność organizacji własnej pracy i chęć rozwoju​

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz firmy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w ramach umowy  pracę​
  • Dobrą atmosferę wewn​ątrz zgranego zespołu
  • Stabiln​e zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres recruitment@caldo-izolacja.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

Data publikacji: 2016-11-22
Data zakończenia: 2016-12-23