Superhandlowiec w branży HVAC

Województwo:
kujawsko-pomorskie
Miasto:
Bydgoszcz
Rodzaj pracy:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Nr referencyjny:
DABROwent

Jeśli jesteś żądny przygód i chcesz być traktowany wyjątkowo to praca właśnie dla Ciebie!

DABROwent jest firmą, która dzięki super mocom swoich Pracowników zdobywa kolejne obszary branży HVAC (wentylacja i klimatyzacja). Nasze nieustraszone działania przyczyniły się do tego, że jesteśmy jedną z lepiej rozpoznawalnych marek na rynku. A nasze rycerskie wartości, które są połączeniem fachowości,  bezpieczeństwa oraz gwarancją najbardziej optymalnych cen, pozwalają nam zdobywać coraz większą rzeszę Klientów.
Aby zachować najwyższy standard obsługi Klienta i zapewnić dalszy rozwój naszej firmy,  obecnie poszukiwany jest:

region: kujawsko-pomorskie

 Opis stanowiska:

  • Rycerskie reprezentowanie interesów DABROwent na rynku,
  • Odważna sprzedaż produktów z asortymentu HVAC oraz bohaterska obsługa Kontrahentów,
  • Identyfikowanie nowych potrzeb i wymagań Klientów,
  • Mężne zdobywanie nowych Klientów,
  • Nieustraszone budowanie wizerunku firmy.

Wymagania:

  • Waleczne serce i nieustraszony charakter,
  • Posiadanie tajemnej wiedzy techniczna z zakresu urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych,
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w mężnej walce na stanowisku sprzedażowym,
  • Prawo jazdy na Batmobil kat. B,
  • Znajomość podstaw sekretnych programów Word i Excel.

Mile widziane:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane z zakresu: chłodnictwo, wentylacja, klimatyzacja lub pokrewne,
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość klienckiego

Oferujemy:

  • Elitarną atmosferę pracy w zespole Ligi Sprawiedliwych Superbohaterów,
  • Możliwość rozwoju swoich supermocy w szybko rozwijającej się firmie,
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Prowizję od sprzedaży,
  • Niezbędne narzędzia pracy rodem z filmów o Bondzie,
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwiązań.

P.S. jeśli na razie nie posiadasz wymaganych przez nas super mocy, to nie przejmuj się! Złóż CV – dla nas i tak będziesz Superbohaterem!

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny).

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez DABROwent z siedzibą w Bydgoszczy zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662). Informujemy, że Administratorem danych jest DABROwent z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Szajnochy 11. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Data publikacji: 2015-09-23
Data zakończenia: 2015-10-07

Powiązane działy

Wentylacja, Klimatyzacja