Zatrudnię serwisanta urządzeń chłodniczych

Województwo:
pomorskie
Miasto:
Gdynia
Rodzaj pracy:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Nr referencyjny:
COLDTEAM Sp. z o.o.

Opis stanowiska:

Firma techniczno-handlowa, dostawca i najemca komercyjnych i przemysłowych komponentów do instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych, poszukuje do pracy w oddziale w Gdyni kandydatów na stanowisko Serwisanta Urządzeń Chłodniczych.
Odezwiemy się do wybranych kandydatów.
Oferty należy przesyłać do 31/01/2016.

Wymagania:• wykształcenie o profilu technicznym
• umiejętność i doświadczenie w bieżącej obsłudze urządzeń chłodniczych
• znajomość zagadnień związanych z automatyką i sterowaniem – agregaty wody lodowej
• doświadczenie na powyższym stanowisku
• uprawnienia SEP i zielona karta
• dyspozycyjność – praca w delegacji
• samodzielność, rzetelność i odpowiedzialność
• dobra organizacja pracy
• prawo jazdy kat. B
• obsługa komputera
• mile widziana znajomość języka angielskiego - będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:• pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze w dynamicznie rozwijającej się firmie
• stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa do uzgodnienia)
• możliwość rozwoju zawodowego i podwyższenia kwalifikacji zawodowych

Data publikacji: 2016-06-13
Data zakończenia: 2016-07-15

Powiązane działy

Wentylacja, Chłodnictwo