W 16. edycji targów Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja 2018 udział w imprezie potwierdziło już 132 wystawców z Polski i z zagranicy.

- Do zamknięcia listy wystawców pozostał jeszcze ponad miesiąc a my mamy ponad 85% zajętej powierzchni targowej – zauważa organizator targów Tomasz Trusewicz, Dyrektor Stowarzyszenia Polska Wentylacja. - Widzimy, że targi wzbudzają duże zainteresowanie branży, zwiększa się powierzchnia stoisk a wystawcy zapowiadają nowości i premiery produktów dedykowanych branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej.

Wiosna po raz kolejny należeć będzie do naszej branży a Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja będzie okazją do poznania oferty handlowej na nadchodzący sezon. Targi odbędą się w Warszawie, w centrum MT Polska. w dniach 27-28 lutego 2018 roku.

Listę firm już zgłoszonych na targi można przejrzeć TUTAJ 

__________________________________________

Targi Techniki Wentylacyjnej, Klimatyzacyjnej i Chłodniczej FORUM WENTYLACJA–SALON KLIMATYZACJA 2018 to największa w Polsce specjalistyczna impreza dedykowana branży, w której udział biorą projektanci, instalatorzy, użytkownicy instalacji, inwestorzy, firmy wykonawcze, architekci, producenci, dystrybutorzy, przedstawiciele uczelni technicznych oraz przyszli inżynierowie.

FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA:

· Spotkanie całej branży - w edycji 2017 udział wzięło ponad 6000 profesjonalistów z 22 krajów,

· Prezentacja oferty liderów rynku – w edycji 2018 udział wzięło 182 wystawców,

· Promocja nowych produktów – w czasie Forum organizowany jest Konkurs Najciekawszy Produkt,

· Strefa prezentacji – Arena Technologii, w której zaprezentowane zostaną Klimatyzatory SPLIT oraz Centrale Wentylacyjne z odzyskiem ciepła o wydajności do 1000 m3/h,

· Strefa Instalatora – miejsce pokazów, praktycznej wiedzy i doskonalenia zawodowego,

· 2-dniowe, dostępne dla wszystkich odwiedzających, wykłady i prezentacje.

Więcej informacji na www.forumwentylacja.pl