Aktualności (Klimatyzacja)

Nowa aplikacja mobilna Fläkt Woods

Fläkt Woods rozszerza swoją aplikację mobilną o polską wersję językową, zapewniającą łatwą regulację dostarczonych komponentów wentylacyjnych poprzez obliczenia współczynnika k, ciśnienia i przepływu dla naszych produktów. Aplikacja umożliwia szybką i łatwą kalkulację ww. parametrów, bez konieczności posiadania dokumentacji i specjalistycznych narzędzi pomiarowych, ułatwiając przedodbiorowe prace regulacyjne lub późniejszą regulację eksploatacyjną.

Gotowy na coś… extra? - Rusza nowa promocja LG!

W kwietniu startuje nowa promocja LG Electronics dla instalatorów pt. „Gotowy na coś… extra?”. Promocja dotyczy urządzeń klimatyzacyjnych i trwa do końca maja. W ramach akcji nagradzamy klientów urządzeń LG dodatkowymi bonusami, które można przeznaczyć na kolejne zakupy u tego samego dystrybutora. Bonusy mają wartość 100 zł, 300 zł, 500 zł i realizowane mogą być do końca 2013 roku u tego samego dystrybutora, u którego nabyło się sprzęt LG.

CoolTools - aplikacje Emerson na iPhone

Emerson Climate Technologies wprowadza użyteczny zestaw narzędzi Emerson™ CoolTools dla użytkowników sprężarek i agregatów skraplających. Są one przydatne dla monterów i techników pracujących w terenie; można je bezpłatnie pobrać ze sklepu App store i w każdej chwili korzystać z nich przy użyciu telefonu.

ISH okiem polskich wystawców

Niedawno zakończyły się jedne z najbardziej cenionych targów instalacyjnych - ISH. Jak oceniają imprezę polscy wystawcy?

Wiosenne szkolenia z rekuperacji

Od tego jakim powietrzem oddychamy i jaką wodę spożywamy każdego dnia zależy nasze zdrowie i samopoczucie. Kolejne szkolenia Firmy Bartosz w Białymstoku: 9 kwietnia i 7 maja. Zapraszamy!

Dopłaty do kredytów na domy energooszczędne w 7 bankach

Kredytów z dotacją NFOŚiGW kredytów na energooszczędne mieszkania i domy będą udzielały banki: Bank Polskiej Spółdzielczości, SGB-Bank, Bank Ochrony Środowiska, Bank Zachodni WBK, Getin Noble Bank, Nordea Bank Polska i Deutsche Bank PBC.  

Termo Schiessl - nowy drugi oddział w Warszawie

Nowy Oddział Termo Schiessl na Targówku - z łatwym dojazdem, dogodnym dostępem dla samochodów ciężarowych i dostawczych oraz miejscami parkingowymi dla klientów.  

Branża od strony wystawcy

O zwiedzających Forum Wentylacja/Salon Klimatyzacja i nastrojach w branży rozmawiamy z Agnieszką Pióro, specjalistą ds. marketingu w firmie Daikin Airconditioning Polska.  

WATER&HEAT - Kraków czerwiec 2013

Firma easyFairs® Poland już po raz drugi ma zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych na jedyne w Polsce Targi Technik Kotłowych, Procesów Cieplnych i Wody Przemysłowej WATER&HEAT. Wydarzenie odbędzie się w dniach 4-5 czerwca 2013 w Krakowie. Targom towarzyszyć będzie II Seminarium Inżynierii Cieplnej i Wodnej. Nowe Technologie a Eksploatacja Urządzeń w Przemyśle Opartym na Procesach Termicznych i Obiegu Wody.

Rozwiązania Samsunga na miarę czasów

Jak nowy system klimatyzacji Samsung – DVM S – został odebrany na Forum Wentylacja/Salon Klimatyzacja (5-6 marca 2013 w Warszawie) i co z tego wyniknie dla rynku, opowiada Piotr Kałużniacki, Specjalista ds. Systemów Klimatyzacji w firmie Samsung.