Aktualności (Chłodnictwo)

Krok naprzód w karierze - Targi Kariera Inżyniera

Zapraszamy doświadczonych inżynierów poszukujących nowych wyzwań oraz absolwentów i studentów ostatnich lat studiów do uczestnictwa w targach Kariera Inżyniera. Warszawa, 22 czerwca.

WOD-KAN 2013 - po targach

Mimo kryzysu ekonomicznego i spowolnienia gospodarczego branża wod.-kan., podobnie jak HVACR, rozwija się i czynnie uczestniczy w wydarzeniach dedykowanych temu sektorowi.

I Sympozjum Partnerów Klastra KlimaPomerania

Koncentracja instytucji w regionie wspomaga rozwój branży i czyni ją bardziej atrakcyjną. Relacja z Sympozjum i Wystawy Klastra KlimaPomerania 9-10 kwietnia w Gdyni.

Panoptix i Metasys Johnson Controls - nagrodzone

System Metasys® JCI - Wiodącym Systemem Automatyki Budynkowej oraz system Pantopix® - nagrodzony w kategorii „Zarządzanie i Doradztwo w zakresie Energii” przez Czytelników Today’s Facility Manager. Panoptix® - Aplikacją Roku 2012 do Zarządzania Energią w Budynkach według portalu ControlTrends.

CoolTools - aplikacje Emerson na iPhone

Emerson Climate Technologies wprowadza użyteczny zestaw narzędzi Emerson™ CoolTools dla użytkowników sprężarek i agregatów skraplających. Są one przydatne dla monterów i techników pracujących w terenie; można je bezpłatnie pobrać ze sklepu App store i w każdej chwili korzystać z nich przy użyciu telefonu.

ISH okiem polskich wystawców

Niedawno zakończyły się jedne z najbardziej cenionych targów instalacyjnych - ISH. Jak oceniają imprezę polscy wystawcy?

Dopłaty do kredytów na domy energooszczędne w 7 bankach

Kredytów z dotacją NFOŚiGW kredytów na energooszczędne mieszkania i domy będą udzielały banki: Bank Polskiej Spółdzielczości, SGB-Bank, Bank Ochrony Środowiska, Bank Zachodni WBK, Getin Noble Bank, Nordea Bank Polska i Deutsche Bank PBC.  

Termo Schiessl - nowy drugi oddział w Warszawie

Nowy Oddział Termo Schiessl na Targówku - z łatwym dojazdem, dogodnym dostępem dla samochodów ciężarowych i dostawczych oraz miejscami parkingowymi dla klientów.