Aktualności (agregaty wody lodowej (chillery))

Klima-Therm po 20 latach zmienia logo

Niedawno informowaliśmy o zmianie logo Klimoru - a teraz czas na nową identyfikację wizualną Klima-Therm. Pierwszy raz w 20-letniej działalności firma zmienia logo, podkreślając w ten sposób przełomowe zmiany, które dokonały się w jej historii.

Mitsubishi Electric Group z nowościami produktowymi

Podczas targów Chillventa 2016 w Norymberdze firma Mitsubishi Electric prezentowała się wspólnie z Climaveneta i RC Group – firmami, które w 2015 roku dołączyły do Mitsubishi Electric Group. Na trzech stoiskach można było poznać nowości produktowe.

Carrier AquaForce na R1234ze - pierwsza instalacja

Po raz pierwszy w działającej instalacji! Dwa chillery Carriera AquaForce chłodzone wodą, pracujące na czynniku R1234ze, zostały użyte w Genewie, w nowatorskim systemie ciepłowniczym.

KLIMA-THERM wspiera samokształcenie studentów

Firma KLIMA-THERM jako jedna z kilkunastu firm z branży HVACR podzieliła się praktyczną wiedzą ze studentami podczas konferencji „Kliwent Event”, która odbyła się dnia 11 czerwca br. w AGH z inicjatywy Koła Naukowego Kliwent.

Trane - do zobaczenia w trasie

Firma Trane wkrótce dotrze do Polski z europejską trasą, prezentującą systemy ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji (HVAC) do zastosowań komercyjnych oraz systemy sterowania i usługi.