Aktualności (Szkolenia i edukacja)

Akademia Lindab - ruszyły zapisy na szkolenia

Wszystkich zainteresowanych zdobyciem fachowej wiedzy i praktycznych umiejętności z zakresu wentylacji i klimatyzacji zapraszamy do udziału w kolejnym sezonie szkoleń w ramach Akademii Lindab.

Seminaria szkoleniowe Lindab w Gdańsku i Łodzi

Firma Lindab zaprasza wszystkich projektantów oraz praktyków branży HVAC na bezpłatne seminarium techniczne poświęcone najnowszym rozwiązaniom oferowanym przez lidera rynku wentylacyjnego na świecie.

Konferencja BUDOWNICTWO ZRÓWNOWAŻONE w Bydgoszczy

5-6 października 2017 r. na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy odbędzie się II II Ogólnopolska Konferencja Studentów i Doktorantów BUDOWNICTWO ZRÓWNOWAŻONE. Zgłoszenia przyjmowane są do 18 czerwca.

THERMOSILESIA CoolDay

Rusza THERMOSILESIA CoolDay - cykl spotkań szkoleniowych organizowanych w różnych częściach Polski przez dystrybutora klimatyzacji THERMOSILESIA oraz firmę LG.

Na targi branżowe po wiedzę!

Forum Wentylacja-Salon Klimatyzacja ma dwa zasadnicze filary – wystawę firm branżowych i seminaria eksperckie. Na branżę wentylacyjną, klimatyzacyjną i chłodniczą czeka dwudniowa solidna dawka wiedzy!

Przybywa wystawców na Forum Wentylacja Salon Klimatyzacja 2017

Jeszcze ponad dwa miesiące do największej polskiej wystawy branżowej, a większość powierzchni wystawienniczej jest już zajęta. 123 firmy potwierdziły swój udział w Forum Wentylacja Salon Klimatyzacja 2017. Na liście widać kilka ciekawych powrotów.