Aktualności (centrale wentylacyjne)

Kwietniowe szkolenia Lindab - ostatnie wolne miejsca!

Ostatnie miejsca na szkoleniach Lindab (20 i 21 kwietnia w Krakowie i Wrocławiu)! Zapraszamy projektantów, firmy instalacyjne i profesjonalistów branży HVAC na bezpłatne seminaria szkoleniowe poświęcone najnowszym rozwiązaniom firmy.

Akademia Lindab z mocnym początkiem 2017 roku

Rozpoczyna się kolejna seria szkoleń w Akademii Lindab, stanowiącej program szkoleniowy firmy Lindab. Można planować praktyczne szkolenia (płatne i bezpłatne) z zakresu klimatyzacji i wentylacji na najbliższe pół roku!

Najnowszy cennik firmy Lindab

Informujemy o aktualizacji cenników i katalogów marki Lindab - obowiązujący od lipca tego roku cennik został zaktualizowany we wrześniu.

Komfovent gotowy na Ekoprojekt

Centrale wentylacyjne Komfovent są zgodne z Dyrektywą Ekoprojekt (EcoDesign), spełniając istotne zapisy i wymagania Rozporządzenia Komisji UE Nr 1253/2014 i 1254/2014.

Akademia Wentylacji Lindab w listopadzie

Lindab zaprasza pod koniec listopada do swojej siedziby w Wieruchowie na kolejne szkolenie prezentujące szeroką ofertę produktów i urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.

Małopolska - nowy oddział firmy Rosenberg

Klienci Rosenberg z województwa małopolskiego mają teraz bliżej do oddziału regionalnego. Oddział dla Regionu Kraków działa od października 2015 roku.

Seminaria techniczne i wykład eksperta z Politechniki Krakowskiej

Firma Ventia zaprasza projektantów, instalatorów i wszystkich profesjonalistów HVAC na Seminaria techniczne. Będzie można nie tylko poznać z bliska ofertę firmy, ale i wysłuchać wykładu dr. inż. Jarosława Müllera z Politechniki Krakowskiej.