Aktualności (Kanały, przewody i kształtki wentylacyjne)

Kwietniowe szkolenia Lindab - ostatnie wolne miejsca!

Ostatnie miejsca na szkoleniach Lindab (20 i 21 kwietnia w Krakowie i Wrocławiu)! Zapraszamy projektantów, firmy instalacyjne i profesjonalistów branży HVAC na bezpłatne seminaria szkoleniowe poświęcone najnowszym rozwiązaniom firmy.

Najnowszy cennik firmy Lindab

Informujemy o aktualizacji cenników i katalogów marki Lindab - obowiązujący od lipca tego roku cennik został zaktualizowany we wrześniu.

Aktualne katalogi Lindab

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi katalogami Lindab, prezentującymi pełen przekrój oferty firmy w obszarze HVACR - do pobrania bezpośrednio z HVACR.pl!

Lindab wspiera działania Politechniki Warszawskiej

Już od 8 lat Lindab wspiera merytorycznie Politechnikę Warszawską. Po tablicach informacyjnych i szkoleniach dla studentów przyszła pora na wyposażenie sali dydaktycznej, która od tego roku akademickiego wspomoże kształcenie praktyczne.

Lindab rekrutuje!

Polski oddział Lindab - w tym część wentylacyjno-klimatyzacyjna rozwija się intensywnie. Firma prowadzi właśnie rekrutację na kilka stanowisk. Poszukiwani są m.in. specjalista ds. techniczno-handlowych oraz przedstawiciel na region północny.

Cenniki firmy Lindab

Informujemy o aktualizacji cenników i katalogów marki Lindab. Zapraszamy do przejrzenia i pobrania cenników - zarówno w formie jednego dokumentu, jak i z podziałem na grupy produktowe.

Powietrze na konferencji COP19

Podczas 19 konferencji ONZ w sprawie zmian klimatu w Warszawie, na płycie boiska stały tymczasowe biura i sale konferencyjne. Powietrze do tych pomieszczeń dostarczane było kanałami tekstylnymi firmy Atol.