Aktualności (systemy VRV, VRF, VAV...)

Klima-Therm po 20 latach zmienia logo

Niedawno informowaliśmy o zmianie logo Klimoru - a teraz czas na nową identyfikację wizualną Klima-Therm. Pierwszy raz w 20-letniej działalności firma zmienia logo, podkreślając w ten sposób przełomowe zmiany, które dokonały się w jej historii.

Uroczysta premiera systemu klimatyzacji LG Multi V 5

1 grudnia 2016 odbył się niesamowity pokaz LG Multi V 5 - nowego rozwiązania systemu ze zmiennym przepływem czynnika chłodniczego (VRF). Była to polska premiera najnowszego systemu klimatyzacji LG.

Mitsubishi Electric Group z nowościami produktowymi

Podczas targów Chillventa 2016 w Norymberdze firma Mitsubishi Electric prezentowała się wspólnie z Climaveneta i RC Group – firmami, które w 2015 roku dołączyły do Mitsubishi Electric Group. Na trzech stoiskach można było poznać nowości produktowe.

Samsung - nowocześnie o innowacjach

Samsung Innovation Tour to nietypowa forma prezentacji najnowszych rozwiązań klimatyzacyjnych marki Samsung. Przez Europę jedzie Innovation Truck: ciężarówka z ekspozycją nowych produktów. Od 1 do 4 marca zaparkuje w trzech miastach Polski.

Samsung zmienia standardy branży klimatyzacyjnej

Samsung Electronics wprowadza na rynek nowe urządzenia klimatyzacyjne Alll Way Cassette, DVM Module Chiller, nową wersję DVM S 30HP oraz nowy system klimatyzacji VRF z wydmuchem bocznym DVM S Eco 14HP.

Certyfikat EUROVENT dla systemów FUJITSU VRF Airstage

Systemy klimatyzacyjne ze zmiennym przepływem czynnika chłodniczego VRF Airstage marki FUJITSU uzyskały certyfikat EUROVENT, co potwierdza zgodność z rzeczywistym badaniem danych technicznych deklarowanych przez producenta.