Aktualności (Kratki, anemostaty, nawiewniki)

Kwietniowe szkolenia Lindab - ostatnie wolne miejsca!

Ostatnie miejsca na szkoleniach Lindab (20 i 21 kwietnia w Krakowie i Wrocławiu)! Zapraszamy projektantów, firmy instalacyjne i profesjonalistów branży HVAC na bezpłatne seminaria szkoleniowe poświęcone najnowszym rozwiązaniom firmy.

Najnowszy cennik firmy Lindab

Informujemy o aktualizacji cenników i katalogów marki Lindab - obowiązujący od lipca tego roku cennik został zaktualizowany we wrześniu.

Aktualne katalogi Lindab

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi katalogami Lindab, prezentującymi pełen przekrój oferty firmy w obszarze HVACR - do pobrania bezpośrednio z HVACR.pl!

Nowa strona www Fläkt Bovent

Od kilku dni Fläkt Bovent ma nową stronę internetową, będącą częścią witryny korporacyjnej Grupy Fläkt Woods.

Akademia Wentylacji Lindab w listopadzie

Lindab zaprasza pod koniec listopada do swojej siedziby w Wieruchowie na kolejne szkolenie prezentujące szeroką ofertę produktów i urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.

Lindab rekrutuje!

Polski oddział Lindab - w tym część wentylacyjno-klimatyzacyjna rozwija się intensywnie. Firma prowadzi właśnie rekrutację na kilka stanowisk. Poszukiwani są m.in. specjalista ds. techniczno-handlowych oraz przedstawiciel na region północny.

Cenniki firmy Lindab

Informujemy o aktualizacji cenników i katalogów marki Lindab. Zapraszamy do przejrzenia i pobrania cenników - zarówno w formie jednego dokumentu, jak i z podziałem na grupy produktowe.

Nawiewniki z filtrem absolutnym Klimor pod nową nazwą

HFD ( HEPA Filter Diffuser) - pod taką nazwą będzie dostępny typoszereg nawiewników z filtrami absolutnymi firmy KLIMOR. Dotychczas dostępne nawiewniki ANF, KNF, NVF, NVRF, NVRSF będą miały nowe oznaczenia kodowe.

Nawiewniki szczelinowe liniowe LDS

Nowość w ofercie Alnor - nawiewniki szczelinowe liniowe typ LDS, przeznaczone do nawiewu ciepłego lub zimnego powietrza, do montażu w sufitach lub ścianach.