Aktualności (Kurtyny powietrza)

Kaisai - nowy katalog, nowy cennik 2017/2018

FG Poland zaprasza do zapoznania się z najnowszymi publikacjami dotyczącymi urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych Kaisai. Dostępny jest aktualny katalog urządzeń (2017/2018) oraz cennik produktów.

Najnowszy cennik firmy Lindab

Informujemy o aktualizacji cenników i katalogów marki Lindab - obowiązujący od lipca tego roku cennik został zaktualizowany we wrześniu.

Małopolska - nowy oddział firmy Rosenberg

Klienci Rosenberg z województwa małopolskiego mają teraz bliżej do oddziału regionalnego. Oddział dla Regionu Kraków działa od października 2015 roku.

Seminaria techniczne i wykład eksperta z Politechniki Krakowskiej

Firma Ventia zaprasza projektantów, instalatorów i wszystkich profesjonalistów HVAC na Seminaria techniczne. Będzie można nie tylko poznać z bliska ofertę firmy, ale i wysłuchać wykładu dr. inż. Jarosława Müllera z Politechniki Krakowskiej.

Słowiańska ekspansja Systemair

Trwa ekspansja firmy Systemair na wschód i południe Europy. Grupa kupuje kolejne przedsiębiorstwa branżowe w tym regionie.

Parametry, jakość, cena. HAVACO, marka własna Ventii

Dziś premiera - w magazynie firmy Ventia już są dostępne kurtyny powietrzne SIRION, pierwszy produkt własnej marki - HAVACO. Ideą nowej marki jest połączenie wysokiej jakości, zaawansowanych parametrów technicznych i konkurencyjnej ceny.