Aktualności (pompy ciepła)

Złote Medale MTP (targi Budma) także dla branży HVACR

Zbliżają się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2018. Wyróżnienia targowe - Złote Medale MTP - zostały przyznane już teraz. Wśród 35 równoważnych nagród dla branży budowlanej znalazły się też te związane z czystym powietrzem.

CIAT TOUR 2017 w Polsce

W połowie marca br. CIAT rozpoczął akcję „2017 INTERNATIONAL CIAT TOUR”, prezentując najnowsze osiągnięcia produktowe i kompleksową ofertę w ponad 71 miastach na trzech kontynentach.

Kaisai - nowy katalog, nowy cennik 2017/2018

FG Poland zaprasza do zapoznania się z najnowszymi publikacjami dotyczącymi urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych Kaisai. Dostępny jest aktualny katalog urządzeń (2017/2018) oraz cennik produktów.

Mitsubishi Electric Group z nowościami produktowymi

Podczas targów Chillventa 2016 w Norymberdze firma Mitsubishi Electric prezentowała się wspólnie z Climaveneta i RC Group – firmami, które w 2015 roku dołączyły do Mitsubishi Electric Group. Na trzech stoiskach można było poznać nowości produktowe.

IV Kongres PORT PC, czyli co nowego w pompach ciepła

„Pompy ciepła – efektywność z klasą” to hasło IV Kongresu Polskiej Organizacji Rozwoju Technologii Pomp Ciepła, który odbędzie się 22 września 2015 roku podczas warszawskich targów RENEXPO.

Pompy ciepła na studiach podyplomowych w UTP

UTP w Bydgoszczy zaprasza na nieodpłatne studia podyplomowe z zakresu Pomp Ciepła i Magazynowania Energii Ciepła. Studia te realizowane są w ramach Projektu unijnego nr FSS/2014/HEI/W/0078.

Fläkt Bovent i HVACR.pl podsumowują pierwsze wspólne webinarium

22 kwietnia 2015 roku odbyło się pierwsze z trzech webinariów z zakresu nowoczesnych systemów HVACR, współorganizowane przez Fläkt Bovent i HVACR.pl, pt. “Jak uzyskać więcej punktów w certyfikacji LEED dzięki systemowi HVACR? Studium przypadku”.

Przybywa akredytowanych instalatorów Panasonic

Ważna gwarancja Panasonic na klimatyzator lub pompę ciepła? Tylko od firmy instalacyjnej z akredytacją producenta! Akredytowanymi partnerami Panasonic jest już 136 firm.