Aktualności

Dzień Otwarty Fundacji PROZON

Dzień Otwarty Fundacji PROZON – ogłoszenie podpisania projektu Refrigerants LIFE Cycle 14.06.2019 r. w godzinach od 10:00 do 15:00 w siedzibie Fundacji (Warszawa, ul. Matuszewska 14, bud. B9).

30-lecie firmy FLOP SYSTEM

FLOP SYSTEM sp. z o.o. kontynuuje działanie powstałej w 1989 roku spółki cywilnej i jest jedną z niewielu firm z 100% kapitałem polskim, działających w branży wentylacyjnej nieprzerwanie od 30 lat.

Wygraj bilet na F1

6 czerwca br. startuje z pierwszą edycją BROOKVENT SPEED RACE – zawodami kartingowymi branży wentylacyjnej. W sześciu polskich miastach do rywalizacji staną Przedstawiciele firm z sektora stolarki okiennej.

Nowości w ofercie Klima-Therm by Clint

Czynniki chłodnicze o niskim GWP R452B i R513A, nowe energooszczędne modele urządzeń oraz wiele nowych opcji dostępnych akcesoriów marki Clint w ofercie Klima-Therm.

Bieg po klucz instalatora - po raz 5.

19 maja 2019 roku odbyła się już piąta edycja BIEGU INSTALATORA, tym razem pod patronatem tytularnym Hurtowni Instalacyjnych Eko-Instal i z tytułem Ambasadora Marki Aktywna Bydgoszcz. Do bydgoskiego parku „Myślęcinek” przybyli uczestnicy z całej Pols

Eko-instal - hurtownia instalacyjna z doświadczeniem

Profesjonalizm i rodzinne tradycje - te określenia najlepiej charakteryzują firmę Eko-instal z siedzibą w Bydgoszczy. Eko-instal to firma z tradycjami, zasadami oraz w pełni polskim kapitałem.