Aktualności

BUDMA 2020 - od 4 lutego w Poznaniu

Blisko 1000 wystawców, setki nowości produktowych, technologicznych, usługowych, konkursy, wydarzenia, warsztaty, seminaria, a przede wszystkim spotkania biznesowe – tradycyjnie już, nowy rok branża budowlana inauguruje wizytą w Poznaniu!

Aircon - 20 lat doświadczenia na rynku HVACR

Aircon Sp. z o.o. to dystrybutor urządzeń klimatyzacyjnych od jednostek split i multi, po rozbudowane systemy VRF. Firma powstała w roku 2000. AIRCON jest Generalnym Przedstawicielem marki MDV w Polsce. Aircon prowadzi działalność także za granicą.

Blåkläder - teraz także w Polsce

Topowa jakość i szybki, kompleksowy serwis – tym połączeniem firma Blåkläder zamierza zdobyć polski rynek odzieży roboczej dla profesjonalistów.

Wydarzenia HVACR 2020

Dwie ważne światowej rangi wystawy HVAC&R odbędą się w pierwszym kwartale przyszłego roku: AHR Expo w USA, Climate World w Rosji i Mostra Convegno Expocomfort we Włoszech.

EVOlucja KLIMOR - cykl szkoleń dla projektantów

Podczas 17 spotkań na terenie Polski, inżynierowie Klimor podejmą próbę odpowiedzi na 9 ważnych pytań, które mamy nadzieję będą impulsem do refleksji nad rzeczywistym funkcjonowaniem systemów wentylacji w konfrontacji z parametrami obliczeniowymi.

Forum Wentylacja Salon Klimatyzacja 2020 - ponad 100 wystawców

Już 113 firm zadeklarowało uczestnictwo jako wystawca w Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja 2020 w Warszawie. Po raz 18. udział w targach wezmą Aereco Wentylacja, Alnor Systemy Wentylacji, Darco, Uniwersal i Venture Industries.

DARCO z nowym logo

Wraz z nadejściem roku 2020 DARCO Sp. z o.o. rozpoczyna działalność pod nowym logotypem firmowym.