Aktualności

MTP w nowej odsłonie

W przededniu stulecia działalności na nowo zdefiniowano tożsamość Międzynarodowych Targów Poznańskich. Efektem ponad rocznych prac jest wprowadzenie nadrzędnej marki korporacyjnej Grupa MTP i nowy wizerunek przedsiębiorstwa.

Chłodniczy łańcuch dostaw

Transport produktów spożywczych jedną z najtrudniejszych gałęzi logistyki - wyzwania stojące przed operatorami logistycznymi.

Prezydent RP podpisał poprawkę z Kigali

Ustawa z dnia 9 listopada 2018 r. o ratyfikacji Poprawek do Protokołu montrealskiego w sprawie substancji zubożających warstwę ozonową, sporządzonego w Montrealu dnia 16 września 1987 r., przyjętych w Kigali dnia 15 października 2016 r.

Grupa Carel przejmuje Recuperator S.p.A.

Carel Industries S.p.A. ogłosiło przejęcie Recuperator S.p.A., włoskiej firmy zajmującej się projektowaniem, produkcją i użytkowaniem wymienników ciepła typu powietrze – powietrze.

Okradziono firmę klimatyzacyjną. Film

W nocy 26 listopada (z niedzieli na poniedziałek) około godziny 1:00 w nocy okradziono cztery auta serwisowe firmy chłodniczo-klimatyzacyjnej w województwie pomorskim. Za wskazanie złodzieja czeka nagroda.

BUDMA 2019. Fachowe targi nowych możliwości.

Najważniejsze targowe wydarzenie 2019 roku zbliża się już wielkimi krokami. Co tym razem zobaczymy w Poznaniu, podczas targów BUDMA? Czego mogą spodziewać się fachowcy, którzy przyjadą na targi z każdego zakątka naszego kraju? Prezentujemy kilka wybr

Przygotuj się na łatwopalne czynniki chłodnicze!

Cztery wiodące stowarzyszenia w branży grzewczej, wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej - EPEE, ARE, Asercom i EFCTC - połączyły siły w bezprecedensowej sprawie: by wezwać europejskich instalatorów do przygotowania się na czynniki łatwopalne.