Aktualności

SCHOOLAIR-B - Trox dla wentylacji szkół

Urządzenia wentylacyjne TROX SCHOOLAIR-B służą do indywidualnej i energooszczędnej wentylacji pomieszczeń, w szczególności klas szkolnych. Przeznaczone są do montażu na ścianie zewnętrznej pod parapetem, zapewniają skuteczną wentylację i jednocześnie mogą służyć jako źródło ogrzewania pomieszczenia.

Zgłoś się na bezpłatne szkolenie Metalplast

Metalplast, znany producent wentylatorów, skutecznie odświeża swój wizerunek. Spółka rozpoczyna nowy rok ofertą cyklu szkoleń o tematyce nie tylko związnej z wentylatorami, lecz także rekuperatorami oraz gruntowymi wymiennikami ciepła.

Szkolenia DANFOSS w 2013

Danfoss Polska Sp. z o.o. zaprasza na szkolenia z pomp ciepła, systemów rekuperacji, instalacji elektrycznych Devi oraz sterowania systemami grzewczymi.

10. Oddział Iglotech: w Rzeszowie

Już za tydzień Iglotech otwiera kolejny oddział. Na zwiedzających nową placówkę w Rzeszowie w dniu premiery - 18. stycznia 2013 roku - czeka wiele atrakcji!

Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja: Co nowego w edycji 2013?

Już na początku marca producenci, dystrybutorzy, projektanci i instalatorzy branży HVACR, użytkownicy oraz operatorzy instalacji spotkają się w Warszawie na jedenastej edycji Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja. Zobacz, co nowego przygotował organizator FWSK - Stowarzyszenie Polska Wentylacja.

Panasonic: Gazowe pompy ciepła ECO G High Power

Nowe kompaktowe pompy linii ECO G High Power Panasonic wymagają jednofazowego zasilania elektrycznego i zużywają jedynie 1% energii w porównaniu do tradycyjnych systemów VRF!

Nowa strona www.KLIMOR.pl

Firma KLIMOR S.A., spółka należąca do grupy kapitałowej KLIMA-THERM, producent i dostawca standardowych oraz wysoce specjalistycznych systemów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych, uruchomiła nowy firmowy serwis internetowy, dostępny pod adresem www.klimor.pl.

13 stycznia 2013 to data XXI Finału WOŚP?

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów: zbiórka Fundacji WOŚP na zakup sprzętu medycznego dla ratowania życia dzieci oraz - po raz pierwszy - także dla seniorów. Finał odbywa się tradycyjnie w drugą niedzielę stycznia każdego roku. 13 stycznia 2013 r. grajmy razem dla Dzieci i Seniorów!

Nie dla czadu, Ciepło jest ulotne - kampanie 2012/2013

Wydział Informacji i Promocji Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej prowadzi kampanię społeczno-edukacyjną „NIE dla czadu!”. W tym sezonie kontynuowana jest także akcja Stowarzyszenia „Kominy Polskie”: "Ciepło jest ulotne". Obydwie kampanie mają na celu uświadomienie istnienia zagrożenia, jakim jest zatrucie tlenkiem węgla oraz.

Dofinansowanie do budowy energooszczędnego domu w 2013

We wrześniu 2012 r. został zatwierdzony przez Radę Nadzorczą NFOŚiGW nowy program „Dopłaty do kredytów na budowę domów energooszczędnych”. Przygotowywano już zestaw wymagań technicznych, które muszą spełniać budynki realizowane w ramach programu. Uruchomienie programu zaplanowano na I kwartał 2013 roku.