Aktualności

E-szkolenia z chłodnictwa!

Nowy portal szkoleniowy firmy Danfoss: dostępny w 11 językach, 24 / 7 i całkowicie za darmo! E-learning w HVACR.

Buduj z energią!

Masz wiele pytań na temat budowy i eksploatacji domu energooszczędnego? Zadaj je mieszkańcom takiego domu!

Dziękujemy za 100 polubień HVACR.pl na FB!

29 maja 2013 - w 160 dniu istnienia portalu HVACR.pl i strony profilowej na Facebooku otrzymaliśmy ostatnie polubienie z pierwszej 100! Dziękujemy! I liczymy na kolejne lajki! ;)))

Nawiewniki szczelinowe liniowe LDS

Nowość w ofercie Alnor - nawiewniki szczelinowe liniowe typ LDS, przeznaczone do nawiewu ciepłego lub zimnego powietrza, do montażu w sufitach lub ścianach.

Inwestuj w szkolenia

Inwest Plus to szkolenia przeznaczone dla architektów, projektantów i instalatorów, dotyczące systemów elektrycznego ogrzewania marki ELEKTRA. W maju 2013 roku odbyły się dwa pilotażowe spotkania Inwest Plus: w Lublinie i w Bydgoszczy. Firma ELEKTRA planuje uruchomienie cyklu szkoleń w całej Polsce.

Biomasa w kotle - woda, ciepło, zysk i kontrowersje. Targi WATER&HEAT już w czerwcu w Krakowie.

Już 4-5 czerwca 2013 r. odbędą się w Krakowie jedyne w Polsce Targi Technik Kotłowych, Procesów Cieplnych i Wody Przemysłowej WATER&HEAT. Targom towarzyszyć będzie II Seminarium Inżynierii Cieplnej i Wodnej. Nowe Technologie a Eksploatacja Urządzeń w Przemyśle Opartym na Procesach Termicznych i Obiegu Wody. To doskonała szansa aby zaczerpnąć wiedzy na temat sposobów utylizacji odpadów oraz aktualnych uwarunkowań prawnych, a także zapoznać się z ofertą firm działających w branży.

Krok naprzód w karierze - Targi Kariera Inżyniera

Zapraszamy doświadczonych inżynierów poszukujących nowych wyzwań oraz absolwentów i studentów ostatnich lat studiów do uczestnictwa w targach Kariera Inżyniera. Warszawa, 22 czerwca.

WOD-KAN 2013 - po targach

Mimo kryzysu ekonomicznego i spowolnienia gospodarczego branża wod.-kan., podobnie jak HVACR, rozwija się i czynnie uczestniczy w wydarzeniach dedykowanych temu sektorowi.