Aktualności

CLIMA 2013 - 11. Światowy Kongres REHVA

Tematem wiodącym kongresu Clima 2013 jest energooszczędne, inteligentne i zdrowe budownictwo (Energy efficient, smart and healthy buildings). Konferencja odbędzie się w czeskiej Pradze w dniach od 16 do 19 czerwca 2013 roku.

Innowacyjny system dystrybucji powietrza Air Excellent

Brink Climate System stworzył innowacyjny system dystrybucji powietrza Air Excellent, który zapewnia zrównoważoną wentylację budynku i może być stosowany zarówno przy wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła jak i klimatyzacji.

Basenowa centrala klimatyzacyjna NOTOS

Centrale NOTOS znajdują zastosowanie w systemach klimatyzacyjnych hal basenowych, wieży zjeżdżalni i innych pomieszczeń, charakteryzujących się dużymi zyskami wilgoci.  

Klimatyzator przenośny CV-P09FR Sharp

Eleganckie i zgrabne urządzenie Sharp, które nie tylko ochładza, ale też oczyszcza, wentyluje i osusza powietrze. Unikalna technologia Plasmacluster™ poprzez jonizację zmniejsza ilość czynników alergicznych, takich jak: pyłki roślinne, kurz, zapachy, pleśń i zarodniki grzybów pleśniowych unoszące się w powietrzu.

Sprężarki rotacyjne THACOM

Sprężarki rotacyjne do klimatyzacji firmy THACOM dostępne są w ofercie firmy TERMO SCHIESSL Sp. z o.o. od 2009 roku.

Ozdobne kratki wentylacyjne

W ofercie Rekuperatory.pl pojawiły się ozdobne kratki wentylacyjne, które z powodzeniem zastąpić mogą tradycyjnie anemostaty wywiewne i nawiewne montowane w suficie.

Etykieta energetyczna klimatyzatorów - nowy wzór

Rząd RP przyjął 12.06.2012 r. ustawę o obowiązkach w zakresie informowania o zużyciu energii przez produkty wykorzystujące energię, która wprowadza m.in. nowy wzór etykiety energetycznej.

Idealny klimat Twojego domu - z centralą Zehnder ComfoBox

Klimat domu. Nastrój, atmosfera, specyfika, to wszystko, co sprawia, że czujesz się w nim dobrze i bezpiecznie. Czy zastanawiałaś się jednak głębiej? Czy myślałaś o tym, czym oddychasz? Na co dzień podejmujesz setki ważnych decyzji, podpisujesz umowy, zwalniasz, zatrudniasz, dowodzisz. Czy nie powinnaś więc zwrócić większej uwagi na to, co trafia do Twoich płuc, a także płuc osób Ci najbliższych? Zasługujesz na komfort. Może więc warto przyjrzeć się nowej centrali energetycznej Comfosystems Zehnder ComfoBox?