Aktualności

Forum Wentylacja - jakie korzyści?

Wystawcy i część zwiedzających Forum Wentylacja i Salon Klimatyzacja zauważają, że przy dwudniowej formule mogą skorzystać tylko z jednego aspektu imprezy: albo wystawy, albo seminaria. Poprosiliśmy uczestników o pierwsze wrażenia z wystawy.

Laureaci konkursu na Najciekawszy Produkt FWSK 2013

Dzisiaj (06.03.2013) po godzinie 13:30 i publicznym podliczeniu głosów, ogłoszono zwycięzców Konkursu na Najciekawszy Produkt wystawy Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja 2013. Zobacz, kogo lubi branża - wyniki plebiscytu "Branża nas lubi".

Forum Wentylacja - fotogaleria 5-6 marca 2013

122 wystawców, setki zwiedzających, sale seminaryjne pełne słuchaczy. Zobacz galerię zdjęć dokumentującą pierwszy i drugi dzień wystawy Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja 2013 w Warszawie.

Wilo Polska Sp. z o.o. - zmiana adresu

1 marca 2013 roku Wilo Polska oficjalnie przeniosła się do nowego obiektu biurowo-magazynowego w Janczewicach, w gminie Lesznowola.

Program seminariów FWSK 2013

Niemal 50 wykładów i prezentacji branżowych w Warszawie 5-6 marca podczas 2 dni wystawy Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja 2013.

ISH 2013 - 51. edycja targów wody i energii

ISH - to największa na świecie wystawa łącząca tematykę wody i energii. Wystawcy HVACR z Polski. ISH Navigator - aplikacja dla iPad, iPhone i Android.

Szkolenia w zakresie klimatyzacji i chłodnictwa w Gdańsku

Inżynierskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Usługowe MASTA z Gdańska, mogące poszczycić się 25-letnim doświadczeniem w branży klimatyzacyjno-chłodniczej, już od 10 lat organizuje specjalistyczne szkolenia pozwalające na zdobycie lub uzupełnienie kwalifikacji zawodowych w dziedzinie techniki chłodniczej i klimatyzacyjnej oraz pomp ciepła.

Centrala rekuperacyjna VENUS w ofercie MAXAIR hvac technic

Typoszereg rekuperatorów Venus marki 2VV to nowy produkt stworzony z myślą o domach pasywnych i energooszczędnej wentylacji z odzyskiem ciepła. Dzięki nowatorskiej - lekkiej i zwartej konstrukcji oraz doskonałym parametrom technicznym znajdą zastosowanie wszędzie tam gdzie potrzebna jest skuteczna i ekologiczna wentylacja. Polecane są szczególnie do domów jednorodzinnych, małych biur, sklepów, restauracji, itp.