Aktualności

Sprawność rekuperacji a wytyczne dla domów energooszczędnych z dopłatami

Opinie producentów i dystrybutorów central wentylacyjnych z odzyskiem ciepła (rekuperatorów) oraz praktyków związanych z branżą wentylacyjną w sprawie wymagań technicznych, które muszą spełniać budynki realizowane w ramach programu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW): „Dopłaty do kredytów na budowę domów energooszczędnych”. Czekamy na Wasze komentarze! Przesyłajcie je na adres redakcja@hvacr.pl lub wpisujcie na Facebook.com/HVACRpl

SCHOOLAIR-B - Trox dla wentylacji szkół

Urządzenia wentylacyjne TROX SCHOOLAIR-B służą do indywidualnej i energooszczędnej wentylacji pomieszczeń, w szczególności klas szkolnych. Przeznaczone są do montażu na ścianie zewnętrznej pod parapetem, zapewniają skuteczną wentylację i jednocześnie mogą służyć jako źródło ogrzewania pomieszczenia.

Zgłoś się na bezpłatne szkolenie Metalplast

Metalplast, znany producent wentylatorów, skutecznie odświeża swój wizerunek. Spółka rozpoczyna nowy rok ofertą cyklu szkoleń o tematyce nie tylko związnej z wentylatorami, lecz także rekuperatorami oraz gruntowymi wymiennikami ciepła.

Szkolenia DANFOSS w 2013

Danfoss Polska Sp. z o.o. zaprasza na szkolenia z pomp ciepła, systemów rekuperacji, instalacji elektrycznych Devi oraz sterowania systemami grzewczymi.

10. Oddział Iglotech: w Rzeszowie

Już za tydzień Iglotech otwiera kolejny oddział. Na zwiedzających nową placówkę w Rzeszowie w dniu premiery - 18. stycznia 2013 roku - czeka wiele atrakcji!

Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja: Co nowego w edycji 2013?

Już na początku marca producenci, dystrybutorzy, projektanci i instalatorzy branży HVACR, użytkownicy oraz operatorzy instalacji spotkają się w Warszawie na jedenastej edycji Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja. Zobacz, co nowego przygotował organizator FWSK - Stowarzyszenie Polska Wentylacja.

Panasonic: Gazowe pompy ciepła ECO G High Power

Nowe kompaktowe pompy linii ECO G High Power Panasonic wymagają jednofazowego zasilania elektrycznego i zużywają jedynie 1% energii w porównaniu do tradycyjnych systemów VRF!