Aktualności

CHILLVENTA 2014 - Nie możemy żyć bez chłodzenia!

To prawda - nie możemy obyć się bez chłodzenia! Począwszy od urodzenia, technologie związane z chłodnictwem i klimatyzacją towarzyszą nam przez całe życie. Technologie R&AC odgrywają kluczowe role w funkcjonowaniu gospodarki światowej: zapewniając zaopatrzenie w żywność, chroniąc zdrowie ludzi i stanowiąc pewnego rodzaju dobrobyt w naszym codziennym życiu. Działając na drugim planie, każdego dnia pomagają czynić nasze życie bardziej komfortowym i bezpiecznym.

COP18: Protokół z Kioto przedłużony do 2020 r.

W sobotę, 8 grudnia 2012 r. w Dausze, zakończyła się konferencja klimatyczna stron UNFCCC COP18. Zawarcie globalnej umowy klimatycznej przedłużono do końca 2015 roku. Kolejna konferencja COP19 odbędzie się w Warszawie w 2013 roku.

Masteflex Polska: Węże Master PVC Flex i Master Vac A

Popularne węże elastyczne Master PVC Flex i Master Vac A zostały wprowadzone do stałej oferty firmy Masterflex Polska, co spowodowało, że obecnie są one dostarczane kurierem do dowolnego miejsca w Polsce w ciągu 24 godzin oraz, że można je zamawiać w różnych rozmiarach.

FLOWAIR - kalendarz 2013

Kobieca strona FLOWAIR w kolejnej odsłonie kalendarza. Już teraz można zamówić bezpłatny egzemplarz kalendarza 2013.  

Kratki wentylacyjne metalowe RAFA

Kratki wentylacyjne metalowe z żaluzjami w kształcie litery S produkowane przez firmę RAFA Konrad Frączek.

Klimatyzator przenośny ZELMER 23Z011

Ile razy w duszne, upalne dni marzyłeś o orzeźwiającym chłodzie oferowanym przez klimatyzację? Idealnym rozwiązaniem jest przenośny klimatyzator Zelmer 23Z011.

Hybrydowy wentylator dachowy MAG-200

Wentylator MAG został skonstruowany dla potrzeb wentylacji w budynkach mieszkalnych. Jest on szczególnie polecany dla tak szeroko rozwiniętego w ostatnim czasie budownictwa w systemie TBS.

Fundusze Unii Europejskiej w 2012

Dotacje z Unii Europejskiej - krótkie podsumowanie wykorzystania środków oraz pozostałe możliwości. Na co można jeszcze w 2012 roku otrzymać dofinansowanie?