Webinaria (web+seminarium) - krótkie szkolenia internetowe - coraz częściej zastępują lub uzupełniają tradycyjne seminaria. Wymagają tylko komputera z dostępem do Internetu. Formalnym warunkiem udziału jest wcześniejsza rejestracja, która umożliwia wejście do wirtualnego „pokoju”, w którym odbędzie się prezentacja.

Pierwsze webinarium firmy Fläkt Bovent, dostępne nieodpłatnie dla zarejestrowanych uczestników, odbędzie się 22 kwietnia, o godz. 12 i potrwa ok. 60 min. Poprowadzi je Product Manager firmy Fläkt Bovent, Łukasz Kaczorowski. Przedstawi on doświadczenia z doboru urządzeń dla budynku biurowego, który uzyskał certyfikat LEED Platinum na najwyższym poziomie w Polsce.

Słuchaczami będą przede wszystkim projektanci systemów HVACR, inwestorzy oraz asesorzy LEED. Forma studium przypadku pozwoli dowiedzieć się, jakie znaczenie ma dobrze zaprojektowana instalacja HVACR dla punktacji LEED oraz odnieść przedstawione doświadczenia i wnioski do własnych projektów.

 

 

 O Prowadzącym

Łukasz Kaczorowski od 2013 roku wraz z firmą Fläkt Woods pracował przy realizacji nietypowych projektów instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnych: Wydział Technologii Chemicznej Politechniki Poznańskiej, Szpital Kliniczny im. K. Jonschera w Poznaniu czy biurowiec Alchemia II w Gdańsku. Od 2014 roku jako Product Manager odpowiada za  wsparcie merytoryczne i techniczne z zakresu central wentylacyjnych Fläkt Woods na rynku polskim. Absolwent Politechniki Poznańskiej oraz Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu na kierunku Inżynieria Środowiska, z branżą wentylacji i klimatyzacji zawodowo związany jest od 5 lat.

 

Informacje praktyczne o webinarium

Data: środa, 22 kwietnia 2015 roku

Start: godz. 12.00.

Czas trwania: ok. 60 minut.

Udział: nieodpłatny, po wcześniejszeJ REJESTRACJI.

Webinarium Jak uzyskać więcej punktów w certyfikacji LEED dzięki systemowi HVACR? Studium przypadku powstało we współpracy z portalem HVACR.pl.

>>WIĘCEJ O WEBINARIUM