Najłatwiej ocenić było nową lokalizację. Zwiedzający zgodnie chwalili miejsce pod względem logistycznym (szczególnie parkingi) oraz ogranizację wystawy na jednym poziomie. - W nowej lokalizacji odczuwalne warunki były znacznie lepsze - powiedział jeden z młodych projektantów, a wielu gości podzielało opinię o bardzo dobrej jakości powietrza wewnętrznego.

Zwiedzający chwalili powrót do układu jednopoziomowego, ale punktowali też pewne niedociągnięcia organizacyjne (np. dość długie kolejki w recepcji). - Brakuje roboczych przestrzeni dyskusyjnych  dla neutralnych grup - powiedział jeden z gości, doświadczony fachowiec z branży chłodniczej. Na brak miejsca do swobodnych rozmów dla "zwykłych gości" zwracano uwagę częściej - w tym roku takie miejsce przygotowane było tylko dla gości VIP. Kilku gości targowych podkreśliło, że poprzednia lokalizacja była bardziej "przytulna, przyjazna, sprzyjająca integracji branżowej", zaś w nowej bardziej odczuwalny jest targowy charakter imprezy.

Organizatorzy zebrali masę pochwał za pomysł i wykonanie dojazdu autokarowego z większych miast Polski. Wielu przybyszy liczy na powtórzenie tego rozwiązania w przyszłym roku. Warto podkreślić, że zwiedzający doceniają też wszelkie (przenośne) "ocieplanie" atmosfery, np. kawę i pączki podawane na stoisku dwumiesięcznika Cyrkulacje.

Ogólnie, pod względem oferty dla zwiedzających (organizacja stoisk, przekrój wystawców, nowości, seminaria) imprezę oceniano najczęściej jako lepszą i ciekawszą niż w roku ubiegłym, stosunkowo często pojawiały się też opinie, że poziom przypomina ten z ubiegłego roku. - Oceniam, że impreza w tym roku jest lepsza, pojawiło się sporo nowości - podkreślał doświadczony wykonawca.

Ogólna ocena zależy od doświadczenia zawodowego zwiedzających - początkujący profesjonaliści (studenci, absolwenci, młodzi projektanci, debiutanci w firmach branżowych) oceniali tegorocznego targi wyżej, niż osoby mające w branży większe doświadczenie.