Międzynarodowe Targi Techniki Wentylacyjnej, Klimatyzacyjnej i Chłodniczej FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA 2016, organizowane przez Stowarzyszenie Polska Wentylacja, odbywają się w Warszawie w dniach 1-2 marca.

Ze względu na formułę B2B, na targi należy się zarejestrować. Organizator, podobnie jak w ubiegłym roku, umożliwia rejestrację online. Dzięki temu, można opłacić i wydrukować bilet przed przyjściem na wystawę, nie ruszając się sprzed komputera. Z biletem przechodzi się przez bramkę targową z pominięciem punktu rejestracyjnego. Pozwoli to zyskać sporo czasu, szczególnie pierwszego dnia targów rano, gdy do rejestracji ustawiają się długie kolejki chętnych.

Tradycyjnie, w kasach targowych będzie również można dokonać zakupu biletu gotówką.


Na Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja na zwiedzających czekają:

  • wystawcy polscy i zagraniczni (2 lutego lista ta liczyła 162 wystawców) -> aktualna lista 
  • Arena Technologii - przestrzeń umożliwiająca porównywanie produktów, w tym roku prezentacja pomp ciepła i sekcyjnych central wentylacyjnych.
  • Strefa Instalatora - praktyczne pokazy i konkursy dla zwiedzających.
  • seminaria;
  • konkurs na najciekawszy produkt (lista rozwiązań tutaj).


Wszyscy odwiedzający targi otrzymają pakiety dla zwiedzających zawierające: Katalog Wystawców, płytę CD z prezentacjami wystawców oraz prezentacjami  nowych urządzeń i produktów zgłoszonych do Konkursu Najciekawszy Produkt 2016, a także najnowsze wydanie magazynu Cyrkulacje.

_____________________________________________________________________

FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA  2016 odbędzie się w dniach 1-2 marca 2016r. w Warszawie, w centrum MT Polska.


źródło: Stowarzyszenie Polska Wentylacja