TAŃSZY BILET ONLINE

Już za 20 dni, w Warszawie (7-8 marca 2017r.), rozpocznie się największe wydarzenie branżowe - Międzynarodowe Targi Techniki Wentylacyjnej, Klimatyzacyjnej i Chłodniczej FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2017 - organizowane przez Stowarzyszenie Polska Wentylacja. Swoją obecność na targach potwierdziło już  178 wystawców z Polski i z zagranicy, którzy pokażą najnowsze produkty i rozwiązania techniczne dedykowane naszej branży.

 
KUPUJĄC BILET ONLINE oszczędzasz!

Wszystkich wybierających się na targi zapraszamy do rejestracji i zakupu biletu wstępu online. Wcześniejszy zakup i rejestracja to oszczędność czasu - wejście na teren ekspozycji targowej z pominięciem punktów rejestracyjnych i pieniędzy – niższa cena biletu.

Ceny biletów wstępu:

> Dwudniowa, imienna karta wstępu, dla osób zarejestrowanych, bilet zakupiony przed targami on-line - 20 zł
> Dwudniowa, imienna karta wstępu, dla osób zarejestrowanych, bilet zakupiony w kasach targowych - 30 zł
> Dwudniowa karta wstępu dla osób nie zarejestrowanych - 40 zł
 
Na stronie www.forumwentylacja.pl wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy a następnie dokonać opłaty online lub przelewem pocztowym. Zwrotnie, na podany wcześniej adres e-mail, przesłany będzie bilet wstępu – imienny identyfikator. Z samodzielnie wydrukowanym biletem – identyfikatorem można od razu przejść przez bramki targowe, unikając kolejek w punktach rejestracji.

 

Wszyscy odwiedzający targi otrzymają pakiety dla zwiedzających zawierające: najnowsze wydanie Magazynu Cyrkulacje wraz z prezentacją  nowych urządzeń i produktów zgłoszonych do Konkursu Najciekawszy Produkt 2017 a także materiały od wystawców targów.

 


 

Listę firm już zgłoszonych na targi można zobaczyć tutaj (zgłoszenia na dzień 15.02.2017 r.)

Więcej informacji na: www.forumwentylacja.pl

__________________________________________

Targi FORUM WENTYLACJA–SALON KLIMATYZACJA 2017 odbędą się w dniach 7-8 marca 2017r. w Warszawie, w centrum MT Polska.

Targi Techniki Wentylacyjnej, Klimatyzacyjnej i Chłodniczej to największa w Polsce specjalistyczna impreza dedykowana branży, w której udział biorą projektanci, instalatorzy, użytkownicy instalacji, inwestorzy, firmy wykonawcze, architekci, producenci, dystrybutorzy, przedstawiciele uczelni technicznych oraz przyszli inżynierowie.

 
FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA:

·         Spotkanie całej branży z Polski i z zagranicy

·         Prezentacja oferty liderów rynku – swój udział zgłosiło 178 wystawców

·         Promocja nowych produktów – w czasie Forum organizowany jest Konkurs Najciekawszy Produkt

·         Strefa prezentacji – Arena Technologii, w której zaprezentowane zostaną Systemy VRF i wentylatory oddymiające.

·         Strefa Instalatora – miejsce pokazów, praktycznej wiedzy i doskonalenia zawodowego

·         2-dniowe, dostępne dla wszystkich odwiedzających, wykłady i prezentacje