Co oferuje Forum?

FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA to dwudniowa wystawa branżowa poświęcona tematyce wentylacji i klimatyzacji połączona z cyklem wykładów i prezentacji o tematyce HVAC. Podczas wystawy organizowany jest "Konkurs na Najciekawszy Produkt", konkursy dla zwiedzających i słuchaczy seminariów oraz ankieta "Branża nas lubi". To właśnie na Forum pojawia się wiele nowości i premier systemów, technologii i produktów HVAC. Forum to także niewątpliwa okazja do spotkania i rozmowy z kontrahentami z całego kraju.

Referaty i seminaria będą podzielone na bloki tematyczne. W tym roku poruszona zostanie m.in. tematyka wentylacji pożarowej i nowej legislacji, a wybrane referaty zostaną jak co roku wydane w formie książkowej.

Z roku na rok rośnie liczba wystawców. W roku 2012 podczas jubileuszowej X edycji Forum - Salonu zaprezentowało się aż 138. firm i instytucji i była to rekordowa pod względem liczby wystawców edycja tej imprezy. W jubileuszowej, ubiegłorocznej X-edycji udział wzięło 138 wystawców i prawie 3.000 zwiedzających.

Jedenasta edycja FORUM - SALONU odbędzie się w dniach 5-6 marca 2013 roku (wtorek-środa), w Centrum Kongresowo-Hotelowym "Gromada" przy ul. 17 Stycznia 32 w Warszawie.

Co nowego w edycji 2013?

Na wystawie zostanie wydzielona specjalna strefa prezentacji produktów pod nazwą ARENA TECHNOLOGII. Będzie to powierzchnia w postaci wyspy zlokalizowanej pomiędzy rzędami stoisk. Tematem przewodnim ARENY będą produkty, systemy i technologie HVAC szczególnie polecane do zastosowania w obiektach hotelowych, w tym konferencyjnych i rekreacyjnych oraz restauracyjnych i gastronomicznych. ARENA to miejsce wystawy, gdzie w sposób bezpośredni będzie można porównać produkty różnych marek. Będzie to także miejsce do prezentacji urządzeń o większych gabarytach, nie mieszczących się w typowej zabudowie stoiska.

Po raz pierwszy, produkty zgłoszone do Konkursu na NAJCIEKAWSZY PRODUKT zostaną podzielone na trzy kategorie tematyczne: Wentylacja, Klimatyzacja i Bezpieczeństwo pożarowe. Dzięki temu, w finale Konkursu wyłonionych zostanie trzech równoległych laureatów. Najciekawszy produkt wybierają zwiedzający wystawę poprzez prawidłowo wypełniony kuponu, otrzymany wraz z biletem.

Zmianie ulegnie sposób zabudowy targowej w Hotelu Gromada - miejscu wystawy. Zamiast dotychczasowych dwóch poziomów ze stoiskami, zaplanowano trzy. Na dwóch pierwszych będzie miała miejsce wystawa, zaś w salach konferencyjnych trzeciego poziomu odbywać się będą wykłady i pokazy. Tam również zlokalizowany będzie punkt gastronomiczny i wydzielone miejsce na odpoczynek. Bardziej przejrzysty układ ma zwiększyć komfort zarówno wystawców, jak i zwiedzających.

Na Forum 2013 pojawi się też mała kawiarenka "Coffee Cyrkulacje", w której oprócz dobrej kawy, będzie można poczytać najnowsze i archiwalne numery "Cyrkulacji" - miesięcznika branżowego wydawanego przez Stowarzyszenie Polska Wentylacja.

Ponadto: wydarzenie Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja można znaleźć na Facebooku!

FWSK na Facebooku

Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja to jedyne takie spotkanie branżystów w Polsce: wystawa urządzeń, elementów i systemów HVAC, połączona z branżowymi seminariami.

Nie może Ciebie zabraknąć! Kliknij i dołącz do wydarzenia na www.facebook.com

Kontakt z SPW

Organizatorem i pomysłodawcą Forum - Salonu jest Stowarzyszenie Polska Wentylacja. Kontakt z Organizatorem forum@forumwentylacja.pl

Szczegóły na temat targów FWSK 2013 - na oficjalnej stronie wystawy: www.forumwentylacja.pl
 

SPW Stowarzyszenie Polska Wentylacja