Premierowi wystawcy, firmy powracające po kilku latach nieobecności, zadowoleni ubiegłoroczni uczestnicy oraz rosnący odsetek wystawców zagranicznych - tak w skrócie można przedstawić bilans przygotowań do targów Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja 2015. Na miesiąc przed zamknięciem listy wystawców jest ich już ponad 100.

Listę firm, które potwierdziły udział w targach można śledzić tutaj.

- Bardzo nas cieszy zainteresowanie Wystawców naszym wydarzeniem – podkreśla organizator targów Tomasz Trusewicz, Dyrektor Stowarzyszenia Polska Wentylacja. - Do zamknięcia listy wystawców pozostał jeszcze ponad miesiąc czasu, a już dzisiaj możemy powiedzieć, że targi będą rekordowe pod względem zajętej powierzchni. Przyczynił się do tego sukces tegorocznej edycji, którą odwiedziło ponad 3 200 branżystów.

Ubiegłoroczne targi odbyły się po raz pierwszy w nowym miejscu (hale wystawiennicze MT Polska w Warszawie). Wydaje się, że zarówno dotychczasowi, jak i potencjalni wystawcy oceniają tę zmianę pozytywnie, planując wykorzystanie jak największej powierzchni wystawienniczej.

Więcej o targach FW-SK 2014:

>>relacja z targów 2014
>>opinie wystawców z targów 2014
>>opinie zwiedzających z targów 2014