Grupa Aspen Pumps została zidentyfikowana jako jedna z 1000 spółek londyńskiej giełdy papierów wartościowych, która zainspiruje Wielką Brytanię 2019. Raport jest świętem najszybciej rozwijających się i najbardziej dynamicznych małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) w Wielkiej Brytanii, z firmami reprezentującymi ponad 40 sektorów całej Wielkiej Brytanii.

Aby znaleźć się na liście, firmy musiały wykazać się nie tylko dodatnim wzrostem przychodów w ciągu ostatnich trzech lat, ale także przewyższać swoich konkurentów z branży. Rezultatem jest unikalna i zróżnicowana lista najbardziej dynamicznych firm w Wielkiej Brytanii.

Począwszy od 1992 roku jako producent pomp do usuwania kondensatu, odnosząca sukcesy firma Aspen Pumps, posiada obecnie 6 marek, wszystkie zaprojektowane z myślą o zaspokojeniu potrzeb inżyniera klimatyzacji. Ciągłe dążenie firmy Aspen do innowacji, specjalistyczna wiedza na temat branży HVACR, inwestycje w ludzi i zaangażowanie w sprawy klientów sprawiły, że firma rozwija się. Jako jedyna firma pomocnicza ACR o prawdziwie globalnym zasięgu, Aspen handluje w ponad 100 krajach na całym świecie z lokalami biznesowymi na czterech kontynentach.

Mówiąc o sukcesie firmy, CEO Adrian Thompson powiedział: „Jako firma zawsze koncentrowaliśmy się na ciągłym dążeniu do innowacji i doskonałych relacji z klientami i to właśnie ona napędzała nasz sukces. Każdy aspekt działalności przyczynił się do tego, że jesteśmy tam, gdzie jesteśmy dzisiaj, i nie mogę się doczekać przyszłości, gdy nasza Grupa będzie się dalej rozwijać”.

David Schwimmer, CEO, London Stock Exchange Group: „Gratulacje dla wszystkich firm wybranych do szóstej edycji raportu 1000 spółek z London Stock Exchange Group, który zainspiruje Wielką Brytanię, który identyfikuje najbardziej dynamiczne brytyjskie MŚP. MŚP napędzają wzrost, innowacje i tworzenie miejsc pracy oraz są siłą napędową brytyjskiej gospodarki. Uważamy, że wspieranie rozwoju tych firm ma kluczowe znaczenie dla brytyjskiej gospodarki i stworzenia społeczeństwa, które działa dla wszystkich”.

Aspen w raporcie „1000 firm inspirujących Wielką Brytanię” 2019 można znaleźć online tutaj