Michał Pawlik został zwycięzcą konkursu na najciekawszą pracę dyplomową o tematyce wentylacji i klimatyzacji uwzględniającą rozwiązania oferowane przez Lindab Polska. Zwycięska praca dyplomowa o tytule "Koncepcyjny projekt wentylacji i klimatyzacji Kampusu Nowych Technologii Politechniki Warszawskiej z wykorzystaniem technologii BIM" zdobyła uznanie komisji konkursowej i przyniosła zwycięstwo jej autorowi.

Konkurs zrganizowany przez firmę Lindab Sp. o.o. przeznaczony był dla studentów i absolwentów uczelni wyższych technicznych w Polsce. Prace dyplomowe (inżynierskie lub magisterskie), zgłaszane do konkursu, dotyczyć muszą tematyki wentylacji lub klimatyzacji i uwzględniać rozwiązania Lindab. Do wygrania byly atrakcyjne nagrody: laptop Lenovo, tablety Samsung i roczne licencje CADvent.

Wszystkie zgłoszone prace wyróżniały się wysoką jakością merytoryczną i innowacyjnością zastosowanych rozwiązań, dlatego też zostały przyznane wyróżnienia i nagrody dodatkowe.

Wyniki konkursu prezentują się następująco:

1 MIEJSCE i NAGRODA GŁÓWNA (laptop + licencja CADvent):

MICHAŁ PAWLIK
Temat pracy: "Koncepcyjny projekt wentylacji i klimatyzacji Kampusu Nowych Technologii Politechniki Warszawskiej z wykorzystaniem technologii BIM."

WYRÓŻNIENIA i NAGRODY DODATKOWE (tablet + licencja CADvent):

ANNA BORKOWSKA
Temat pracy: "Projekt instalacji klimatyzacji w budynku biurowym z zastosowaniem systemu belek chłodzących."

MAGDA FIGARSKA
Temat pracy: "Projekt instalacji wentylacji Centrum Kongresowego z wykorzystaniem technologii BIM."

KAROLINA WLAZŁO
Temat pracy: "Projekt instalacji wentylacji z chłodzeniem dla wybranej kondygnacji budynku biurowego."

Gratulujemy zwycięzcom!