Patronaty (Chłodnictwo)

V edycja konferencji Kliwent Event

Już piąty rok z rzędu Studenckie Koło Naukowe „Kliwent”, działające na Wydziale Górnictwa i Geoinżynierii, zorganizowało spotkanie środowiska studenckiego z przedstawicielami branży HVACR pod nazwą Kliwent Event.

Targi INSTALACJE 2018 - relacja

Trwający cztery dni blok targów INSTALACJE, SECUREX, SAWO, GREENPOWER I EXPOPOWER przyciągnął na Targi prawdziwe tłumy! Targi odwiedziło 28 578 profesjonalistów.

Konferencja Kliwent Event - 5 czerwca 2018

Studenckie Koło Naukowe „Kliwent”, działające przy Wydziale Górnictwa i Geoinżynierii Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie po raz piąty organizuje konferencję „Kliwent Event”.

Targi INSTALACJE 2018 - spotkanie fachowców w Poznaniu

Największe spotkanie branży instalacyjnej w Polsce i Europie Środkowej, jedyne, które kompleksowo prezentuje ofertę urządzeń, technologii i usług z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i chłodniczej, obiektowej i gazowniczej.

Złoty Medal Targów Instalacje 2018 - trwa głosowanie

Do konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich rocznie startuje niemal 500 produktów. Jednak tylko te z nich, które spełnią regulaminowe kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje jury, otrzymują to prestiżowe wyróżnienie.

Konferencja OSA - Odpady - Środowisko - Atmosfera 7-8 czerwca 2018

Do wygłoszenia referatów i prezentacji, organizatorzy serdecznie zapraszają pracowników naukowych, doktorantów i studentów Wydziału Inżynierii Środowiska oraz wydziałów i kierunków pokrewnych, a także przedstawicieli przedsiębiorstw.

Liderzy już wybrali: Instalacje 2018

Viessmann, Beretta, Bosch, Junkers, De Dietrich, Purmo, Zehnder, Grundfos, TECE, LFP, Wolf – to m.in. wystawcy najbliższej edycji targów INSTALACJE. Na pół roku przed imprezą znaczna część miejsc w pawilonach jest już sprzedana lub zarezerwowana.

16. konferencja miesięcznika Chłodnictwo&Klimatyzacja

16. Konferencja z cyklu "Budowa i eksploatacja instalacji HVACR w świetle wymagań efektywności energetycznej i przepisów f-gazowych", organizowana przez redakcję miesięcznika CHŁODNICTWO&KLIMATYZACJA odbędzie się 7 grudnia 2107 roku.

Konferencja "Kliwent Event" - 18-19 maja po raz czwarty!

Studenckie Koło Naukowe „Kliwent”, działające przy Wydziale Górnictwa i Geoinżynierii Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie po raz czwarty organizuje konferencję „Kliwent Event”.

15. Konferencja miesięcznika CHŁODNICTWO&KLIMATYZACJA

Redakcja miesięcznika CHŁODNICTWO&KLIMATYZACJA zaprasza na 15. konferencję "Chłodnictwo i Klimatyzacja w Polsce – NOWE TRENDY ROZWOJU". Tegoroczne spotkanie odbędzie się 15 grudnia w Warszawie.

XLVIII Dni Chłodnictwa - konkurs branżowy, seminaria, spotkania

Dni Chłodnictwa, organizowane w dniach 8-9 listopada już po raz 48, w tym roku odbywają się po hasłem „Aktualne trendy w rozwiązaniach technicznych urządzeń i systemów chłodniczych, klimatyzacyjnych, wentylacyjnych oraz pomp ciepła.

Konferencja miesięcznika Chłodnictwo&Klimatyzacja - 9 grudnia 2015

Redakcja miesięcznika CHŁODNICTWO&KLIMATYZACJA zaprasza specjalistów branży HVACR - projektantów, wykonawców instalacji i pracowników pionów technicznych na XIV Konferencję Chłodnictwo i Klimatyzacja w Polsce – NOWE TRENDY ROZWOJU (9.12.2015).