Patronaty (Szkolenia i edukacja)

ekoKongres - kompendium wiedzy dla firm

Jakie obowiązki środowiskowe ma Twoja firma? Jak dostosować przedsiębiorstwo do zmieniających się przepisów? Jak będą wyglądają kontrole WIOŚ? Jakie uprawnienia ma inspektor, jakie prawa posiada przedstawiciel firmy? Odpowiedź 11.10.2018 w Warszawie.

16. konferencja miesięcznika Chłodnictwo&Klimatyzacja

16. Konferencja z cyklu "Budowa i eksploatacja instalacji HVACR w świetle wymagań efektywności energetycznej i przepisów f-gazowych", organizowana przez redakcję miesięcznika CHŁODNICTWO&KLIMATYZACJA odbędzie się 7 grudnia 2107 roku.

Konferencja "Kliwent Event" - 18-19 maja po raz czwarty!

Studenckie Koło Naukowe „Kliwent”, działające przy Wydziale Górnictwa i Geoinżynierii Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie po raz czwarty organizuje konferencję „Kliwent Event”.

II Kongres Armatury Przemysłowej 2017

Stowarzyszenie POLSKA ARMATURA PRZEMYSŁOWA (SPAP) zaprasza na II Kongres Armatury Przemysłowej, który odbędzie się w dniach 4-5 kwietnia 2017 roku w Pałacu Wojanów k. Jeleniej Góry.

15. Konferencja miesięcznika CHŁODNICTWO&KLIMATYZACJA

Redakcja miesięcznika CHŁODNICTWO&KLIMATYZACJA zaprasza na 15. konferencję "Chłodnictwo i Klimatyzacja w Polsce – NOWE TRENDY ROZWOJU". Tegoroczne spotkanie odbędzie się 15 grudnia w Warszawie.

Konferencja miesięcznika Chłodnictwo&Klimatyzacja - 9 grudnia 2015

Redakcja miesięcznika CHŁODNICTWO&KLIMATYZACJA zaprasza specjalistów branży HVACR - projektantów, wykonawców instalacji i pracowników pionów technicznych na XIV Konferencję Chłodnictwo i Klimatyzacja w Polsce – NOWE TRENDY ROZWOJU (9.12.2015).

Zaproszenie na XLVII Dni Chłodnictwa

Nowa strona internetowa, nowe pomysły - w tym konkurs, profile na Facebooku i Instagramie oraz aktualne trendy w programie tematycznym - zapraszamy do Poznania na odświeżone Dni Chłodnictwa (24-25 listopada 2015 roku).

Chłodnictwo&Klimatyzacja zaprasza na doroczną konferencję

Efektywność energetyczna instalacji – projektowanie, montaż/serwis i eksploatacja w kontekście nowych legislacji europejskich i polskich. Takie hasło przyświecać będzie XIII Konferencji miesięcznika Chłodnictwo&Klimatyzacja.