Administrator Serwisu ds. Techniczno-Handlowych

Województwo:
mazowieckie
Miasto:
Warszawa
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:

Lennox Polska Sp. z o.o.

poszukuje pacownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Region: woj. mazowieckie

Opis stanowiska:

Zadaniem osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będzie:

• obsługa klientów - ofertowanie, negocjacje
• przygotowywanie oraz monitorowanie zamówień
• współpraca z oddziałami firmy na terenie Polski i Europy
• współpraca z dostawcami i działem logistyki
• doradztwo techniczne.

Wymagania:

• wykształcenie wyższe techniczne, preferowane: klimatyzacja, chłodnictwo, wentylacja
• umiejętność nawiązywania kontaktów handlowych i budowania relacji
• znajomość języka angielskiego (komunikacja mailowa i werbalna)
• dobra znajomość pakietu MS Office
• realna samodzielność w wytyczaniu zadań i ich realizacji
• niewymuszona, dobra organizacja własnej pracy
• komunikatywność, dynamizm i entuzjazm w działaniu
• prawo jazdy kat. „B”.

Lennox Polska oferuje:

• pracę w pełnym wymiarze godzin
• miłą atmosferę pracy - możliwość doskonalenia
• możliwość podjęcia pracy od zaraz
• pakiet usług medycznych i inne.

Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać na adres e-mail info.pl@lennoxeurope.com, z dopiskiem „Administrator Serwisu”.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97, Dz. U. nr 133, poz 883".

Data publikacji: 2013-12-20
Data zakończenia: 2014-12-20