Alnor Systemy Wentylacji: Magazynier

Województwo:
mazowieckie
Miasto:
Wola Mrokowska
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:

Firma ALNOR Systemy Wentylacji Sp. z o.o. poszukuje:

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Wola Mrokowska (pow. piaseczyński)
(przy trasie E7 Kraków-Warszawa)
woj. mazowieckie

Obowiązki

• kompletowanie zamówień
• załadunek oraz rozładunek towarów
• dbanie o porządek w magazynie

Wymagania

• wykształcenie min. zawodowe
• mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie
• predyspozycje do pracy w systemie trzyzmianowym
• uprawnienia do obsługi wózka widłowego
• sumienność
• uczciwość

Firma oferuje

• zatrudnienie na podstawie umowy do pracę
• stałe wynagrodzenie oraz premie adekwatne do osiąganych wyników
• możliwość dojazdu autobusem dowożącym pracowników na trasie Białobrzegi – Wola Mrokowska
• pracę w firmie z branży HVAC specjalizującej się w nowoczesnych systemach wentylacji

Zgłoszenia (CV, list motywacyjny) z zapisem w tytule "Magazynier" prosimy nadsyłać na adres: rekrutacja@alnor.com.pl

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Data publikacji: 2013-08-14
Data zakończenia: 2014-08-14