Asystent Projektanta HVAC (COWiG)

Województwo:
kujawsko-pomorskie
Miasto:
Bydgoszcz
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

Firma PM Projekt s.c. została założona przez dwóch doświadczonych inżynierów, projektujących profesjonalne systemy instalacyjne. Długoletnie doświadczenie w tworzeniu opracowań projektowych zaowocowały zbudowaniem zespołu, zdolnego podjąć się najtrudniejszych i najbardziej wymagających wyzwań. Dla nas, zwyczajnie, nie ma rzeczy niemożliwych!

Asystent Projektanta HVAC (COWiG) Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska:

  • praca w biurze projektowym,
  • projektowanie w zakresie instalacji wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania.

Wymagania:

  • znajomość wytycznych i standardów w zakresie projektowania,
  • biegła znajomość obsługi programu AutoCAD, REVIT, REVIT MEP, Instal-Therm,
  • znajomość innych programów wspierających projektowanie,
  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • kreatywność, samodzielność,
  • zaangażowanie,
  • doświadczenie będzie dodatkowym atutem,
  • poszukiwani ambitni absolwenci z wykształceniem kierunkowym (branża grzewczo-wentylacyjna),
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • poszukujemy kandydatów zamieszkałych w Bydgoszczy lub z innych lokalizacji, przygotowanych na zmianę miejsca zamieszkania.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w prężnie działającej firmie realizującej ciekawe inwestycje w Polsce i za granicą,
  • zgrany zespół oraz ciekawe wyzwania projektowe,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • profesjonalne narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju,
  • płace proporcjonalną do zaangażowania i umiejętności.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres przemek@pmprojekt.com.pl Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )

Data publikacji: 2015-06-19
Data zakończenia: 2015-07-17