Asystent Projektanta Instalacji HVAC

Województwo:
kujawsko-pomorskie
Miasto:
Solec Kujawski
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:

KLIMAT SOLEC poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Solec Kujawski, woj. kujawsko-pomorskie

Nr ref. 32PJ-0813

Obowiązki

Projektowanie instalacji HVAC w obiektach przemysłowych i użyteczności publicznej:

• opracowanie koncepcji projektowej,
• przygotowanie dokumentacji projektowej

Wymagania:

• wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe,
• doświadczenie na stanowisku asystenta projektanta ww. instalacji min. 1 rok,
• znajomość wytycznych i standardów w zakresie projektowania,
• biegła znajomość obsługi programu AutoCAD,
• znajomość innych programów wspierających projektowanie,
• umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,
• umiejętność pracy w zespole,
• kreatywność, samodzielność,
• zaangażowanie.

KLIMAT SOLEC oferuje:

• stabilną pracę w prężnie działającej firmie realizującej ciekawe inwestycje,
• zatrudnienie na umowę o pracę,
• profesjonalne narzędzia pracy,
• możliwość rozwoju i awansu.