Asystentka/Asystent w Dziale Eksportu

Województwo:
mazowieckie
Miasto:
Łomianki
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

W związku z dynamicznym rozwojem Venture Industries Sp. z o.o. poszukuje:

Asystentka/Asystent w Dziale Eksportu - DOE/Dział Techniczny

Region:  Łomianki-Kiełpin, woj. mazowieckie

Obowiązki

•    Koordynacja realizacji zamówień dla odbiorców zagranicznych.
•    Przygotowywanie ofert, raportowanie realizacji zamówień, planowanie zleceń.
•    Współpraca z działami: zakupów/logistyki oraz planowania produkcji/wdrożeń.
•    Zakładanie kart nowych produktów.

Wymagania

•    Wykształcenie wyższe, mile widziane wykształcenie techniczne.
•    Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
•    Biegła znajomość programów z zakresu MS-Office.
•    Łatwość w przyswajaniu i przekazywaniu informacji.
•    Rzetelność, dokładność, systematyczność, komunikatywność.
•    Umiejętność pracy w zespole i zdecydowanie w działaniu.
•    Wysoka kultura osobista, ukierunkowanie na klienta.

Firma oferuje

•    Zatrudnienie w ramach umowy na zastępstwo.
•    Pełny etat, stałe wynagrodzenie.
•    Szkolenia specjalistyczne i szkolenia językowe.
•    Możliwość rozwoju dzięki produkcyjnemu profilowi firmy, dostępowi do najnowszych technologii oraz udział w targach branżowych w kraju i zagranicą.

Aplikacje, CV i list motywacyjny oraz referencje/dokumenty potwierdzające kwalifikacje prosimy przesyłać na adres rekrutacja.dt@venture.pl.

Data publikacji: 2013-07-04
Data zakończenia: 2014-07-04