Automatyk HVAC

Województwo:
mazowieckie
Miasto:
Kraków
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

W związku z prężnie rozwijającym się działem Automatyki Central Wentylacyjnych

firma FRAPOL Sp. z o.o.

poszukuje kandydata na stanowisko:

AUTOMATYK HVAC

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

• Projektowanie układów automatyki central wentylacyjnych oraz uruchamianie urządzeń elektrycznych instalacji HVAC.
• Programowanie sterowników PLC pod konkretny temat.
• Przygotowanie dokumentacji powykonawczych.
• Prowadzenia uzgodnień projektowych.
• Implementacja standardowych rozwiązań w produkcji seryjnej.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe-techniczne o profilu automatyka lub pokrewne.
• Wymagane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
• Znajomość programów komputerowych wspomagających projektowanie typu AutoCAD.
• Biegła znajomość schematów elektrycznych.
• Znajomość układów sterowania.
• Mile widziana umiejętność blokowego programowania sterowników, oraz znajomość programu do wykonywania schematów elektrycznych PcSchematic.
• Zdolności organizacyjne i umiejętność pracy w zespole.
• Komunikatywność i odpowiedzialność.
• Dyspozycyjność.
• Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i pracy pod presją czasu.
• Prawo jazdy kategorii B.
• Uprawnienie elektryczne SEP„E” do 1kV.

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV na adres krzysztof.konstanty@frapol.com.pl
Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane ferty.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realziacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29 września 1997 r. o Ochronie Danych Osobowaych (Dz. U. Nr 133 poz. 833)"

Data publikacji: 2013-05-15
Data zakończenia: 2014-05-15