Automatyk-Serwisant systemów HVAC

Województwo:
łódzkie
Miasto:
Łódź
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

SMSKLIMA Sp z o.o., firma o ugruntowanej pozycji na rynku oferująca kompletne rozwiązania w branży wentylacji i klimatyzacji poszukuje pracowników na stanowisko:

AUTOMATYK systemów HVAC / SERWISANT instalacji klimatyzacji i wentylacji
Miejsce: Skierniewice / Łódź / Warszawa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Serwis, montaż i obsługa systemów automatyki dla instalacji wentylacji i klimatyzacji
OCZEKIWANE UMIEJĘTNOŚCI:

- doświadczenie zawodowe w branży automatyki / elektrycznej / instalatorskiej (mile widziane doświadczenie w zakresie instalacji wentylacji/chłodnictwa/klimatyzacji),

- wykształcenie minimum średnie techniczne (automatyka/elektronika/elektryka i pokrewne) lub doświadczenie na podobnym stanowisku;

- umiejętność czytania dokumentacji projektowej i schematów,

- znajomość obsługi komputera;

- prawo jazdy kat. B

- uprawnienia branżowe lub elektryczne będą dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

- stabilne warunki zatrudnienia,

- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,

- możliwość rozwoju, szkolenia oraz zdobycia doświadczenia przy referencyjnych projektach branżowych.

INFORMACJE:

Oferty zawierające CV i/lub list motywacyjny wraz z adnotacją "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez SMSKLIMA Sp z o.o. z siedzibą w Dębowej Górze zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 nr 101 poz. 926 z późn. zmianami)", prosimy kierować na adres:

sekretariat@smsklima.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Kontakt

SMSKLIMA Sp. z o.o.

Dębowa Góra 59a

96-116 Dębowa Góra

www.smsklima.pl

Data publikacji: 2014-11-05
Data zakończenia: 2014-12-05