Corporate Senior Design Specialist

Województwo:
pomorskie
Miasto:
Gdańsk
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:
CSDS
VTS Group

Głównym zadaniem osoby na stanowisku Senior Design Specialist będzie zarządzanie sekcją termodynamiki i opracowywanie zmian w zakresie tejże sekcji w centralach wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.

Zadania:

  •     Prowadzenie projektów doskonalących produkt w zakresie własnej sekcji,
  •     Proponowanie kierunków rozwoju produktowego w podległym obszarze,
  •     Doskonalenie i rozwój central wentylacyjnych i klimatyzacyjnych,
  •     Dobory techniczne komponentów central,
  •     Przygotowywanie dokumentacji technicznej do wprowadzanych zmian konstrukcyjnych,
  •     Przeprowadzanie testów wprowadzanych zmian,
  •     Przygotowywanie specyfikacji do wdrożenia zmiany w systemie doboru.

 Oczekiwania:

  •     Min. 5-letnie doświadczenie w zakresie projektowania, konstruowania, doborów technicznych w firmie z branży klimatyzacyjnej, wentylacyjnej,
  •     Wyższe wykształcenie techniczne (preferowane kierunki: mechanika, klimatyzacja i wentylacja, energetyka cieplna),
  •     Bardzo dobra wiedza praktyczna z zakresu termodynamiki,
  •     Bardzo dobra znajomość programu AutoCad, umiejętność modelowania 3D będzie dodatkowym atutem (ProE),
  •     Systematyczność i dbałość o detale,
  •     Zdolności analityczne i organizacyjne,
  •     Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  •     Znajomość norm ISO 9001 oraz ISO 14001.

  Oferujemy:

  •     Interesującą, pełną wyzwań pracę w stabilnej, nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się korporacji o ogólnoświatowym zasięgu,
  •     Udział w ciekawych projektach realizowanych przez Dział R&D na arenie międzynarodowej,
  •     Możliwość rozwoju zawodowego,
  •     Rozbudowany pakiet świadczeń pozapłacowych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem), wraz z numerem referencyjnym w temacie maila w ciągu 30 dni od ukazania się ogłoszenia na adres rekrutacja@vtsgroup.com

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Do aplikacji prosimy dołączyć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883).”

Data publikacji: 2014-12-04
Data zakończenia: 2014-12-31