Doradca ds. Techniczno-Handlowych

Województwo:
pomorskie
Miasto:
Chwaszczyno
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

Rosenberg Klima Polska Sp. z o.o., w związku z planowaną rozbudową Oddziału Gdynia, poszukujemy Kandydatów na następujące stanowisko:

Miejsce biura: Chwaszczyno k. Gdyni, woj. pomorskie

Obowiązki

• ofertowanie i sprzedaż urządzeń i akcesoriów będących w programie sprzedaży Firmy
• doradztwo techniczno-handlowe w zakresie oferowanych produktów
• nawiązywanie kontaktów i organizacja współpracy z Klientami i Partnerami handlowymi
• pozyskiwanie nowych Klientów
• uczestnictwo w targach branżowych i szkoleniach na terenie kraju i za granicą
• prowadzenie działań informacyjno-marketingowych dotyczących oferowanych produktów
• organizacja i prowadzanie seminariów szkoleniowych dla Klientów

Miejsce wykonywania pracy: województwo pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

Wymagania:

• ukończone studia o profilu technicznym (preferowana wentylacja/klimatyzacja)
• komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego (mile widziana)
• doświadczenie w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej (min. 1 rok)
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• dobra znajomość rynku lokalnego
• umiejętność obsługi komputera (pakiet biurowy)
• prawo jazdy kategorii B
• gotowość do odbywania podróży służbowych
• komunikatywność
• nastawienie na budowanie długotrwałych relacji z Klientami
• wysoka kultura osobista
• efektywna samoorganizacja pracy
• umiejętność pracy w zespole
• zdolności handlowe i negocjacyjne

Wszystkie osoby, które chcą dołączyć do zespołu Rosenberg Klima Polska, zapraszamy do wysyłania dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) na adres:

Rosenberg Klima Polska Sp. z o.o.
ul. Sękocińska 38
Wolica k. Warszawy
05-830 Nadarzyn

lub za pomocą poczty elektronicznej na adres: praca@rosenberg.pl

Prosimy o dołączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)."

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Data publikacji: 2013-08-20
Data zakończenia: 2014-08-20