Doradca Handlowy ds. Technicznych

Województwo:
śląskie
Miasto:
Katowice
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

Pol-Stowest Sp. z o.o. (www.pol-stowest.com.pl) - importer urządzeń z branży klimatyzacji, wentylacji, chłodnictwa
oraz kabli grzewczych - poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice lub Błonie k. Wrocławia (pow. średzki)

Zadania:

• definiowanie potrzeb klientów i dbanie o ich satysfakcję
• aktywna sprzedaż produktów i rozwiązań oferowanych przez firmę
• prowadzenie działań związanych z obsługą i pozyskiwaniem klientów
• ofertowanie i dobór urządzeń
• doradztwo techniczne
• realizacja planów sprzedaży.

Wymagania:

• wykształcenie średnie lub wyższe techniczne w zakresie chłodnictwa i klimatyzacji
• znajomość branży wentylacja – klimatyzacja – chłodnictwo
• doświadczenie w branży na podobnym stanowisku
• prawo jazdy kat. B
• kreatywność, samodzielność i szybkość działania ukierunkowane na realizację celów
• łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami oraz ukierunkowanie na sprzedaż
• mile widziana znajomość języka angielskiego.

Firma oferuje:

• atrakcyjne warunki wynagrodzenia
• stabilność zatrudnienia
• możliwość rozwoju i samorealizacji
• możliwość doskonalenia zawodowego
• nowoczesne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop).

Zgłoszenia - poprzez pracuj.pl

Data publikacji: 2013-05-28
Data zakończenia: 2014-05-28