Doradca Klienta

Województwo:
mazowieckie
Miasto:
Warszawa
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

Clima Produkt Sp. z o.o. - producent urządzeń wentylacyjno-klimatyzacyjnych, specjalizujący się w produkcji central wentylacyjnych na zamówienie - poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, woj. mazowieckie

Obowiązki

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż urządzeń wentylacyjnych.

• Sprzedaż urządzeń
• Monitorowanie rynku branżowego w zakresie szansy sprzedaży
• Kontakt z klientem w celu rozpoczęcia procesu ofertowego i zamknięcia sprzedaży
• Kontakt z klientem w celu utrzymania relacji oraz weryfikacji szansy sprzedaży
• Przygotowanie ofert.

Wymagania:

• Znajomość lub zainteresowanie rynkiem budowlanym i branżą HVAC.
• Doświadczenia w strukturach sprzedaży.
• Komunikatywność, kultura osobista oraz zaangażowanie.
• Samodzielność istotna ze względu na charakter pracy z klientem.

Clima Produkt oferuje:

• Stanowisko pracy biurowe z częstymi wizytami u klienta (głównie na terenie Warszawy)
• Wynagrodzenie adekwatne do wyników.
• Pracę w młodym ambitnym zespole.
• Możliwość rozwoju.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą formularza

Data publikacji: 2014-03-31
Data zakończenia: 2015-03-31