Doradca Techniczno-Handlowy

Województwo:
pomorskie
Miasto:
Gdańsk
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

Swegon Sp. z o.o. - należąca szwedzkiego koncernu Swegon, jednego z największych producentów urządzeń wentylacyjno-klimatyzacyjnych w Europie - poszukuje kandydatów na stanowisko.

Miejsce pracy: Trójmiasto, praca niestacjonarna

Obowiązki

• Realizacja planów sprzedaży zgodnie ze strategią i standardami firmy na rynku,
• Przygotowywanie i analiza ofert, prowadzenie negocjacji handlowych,
• Nawiązywanie kontaktów z biurami projektowymi, architektami, firmami wykonawczymi i inwestorami,
• Budowanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami

Wymagania

• Doświadczenie i znajomość w branży wentylacyjnej,
• Obsługa pakietu MS Office, programy doborowe,
• Znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie,
• Prawo jazdy kat. B

Dodatkowo od kandydatów oferent oczekuje:

• Zaangażowania,
• Chęci do stałego podnoszenia posiadanych umiejętności i kwalifikacji,
• Dobrej organizacji pracy, samodzielności przy wykonywaniu powierzonych zadań,
• Sumienności w wykonywaniu swoich obowiązków

Swegon oferuje

• Pracę w firmie z ponad 50-letnim doświadczeniem o zasięgu europejskim,
• Wysoką kulturę techniczną,
• Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
• Szkolenia zagraniczne.

Aplikacje (CV oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres: poznan@swegon.pl

W tytule maila prosimy wpisać: REKRUTACJA TRÓJMIASTO

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w tym dokumencie dla potrzeb niezbędnych w rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.29.08.1997r.o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. Nr. 133, poz. 883)".

Data publikacji: 2014-01-14
Data zakończenia: 2015-01-14