Doradca Techniczno-Handlowy

Województwo:
wielkopolskie
Miasto:
Poznań
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:

ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. (Grupa ROCKWOOL)

www.rockwool.pl

- lider w produkcji i dostawie produktów ze skalnej wełny mineralnej

- poszukuje osób na stanowisko:

Region: woj. wielkopolskie, woj. łódzkie, woj. lubuskie
Poszukiwana jest osoba mieszkająca w Poznaniu bądź w pobliskiej okolicy.

Nr ref.: DTH-BP

Obowiązki

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nawiązywanie oraz utrzymywanie relacji handlowych z klientami ROCKWOOL Polska oraz prezentowanie i sprzedaż naszych produktów na powierzonym obszarze.

Wymagania

• Wykształcenia wyższego (preferowane budownictwo lub pokrewne),
• Znajomości rynku materiałów budowlanych,
• Min. 2 lat doświadczenia w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w branży budowlanej, w szczególności na rynku inwestycji budowlanych,
• Dodatkowym atutem będzie znajomość inwestycji z obszaru HVAC i Fire Protection,
• Prawa jazdy kat. B,
• Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Dodatkowo, Kandydatów powinny cechować dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne, jak również samodzielność, silna motywacja, przedsiębiorczość, zdecydowanie w działaniu.

Oferta

Najlepszym kandydatom oferujemy pracę w przyjaznej atmosferze, możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie oraz atrakcyjne wynagrodzenie i narzędzia niezbędne do pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres hr@rockwool.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Data publikacji: 2014-01-23
Data zakończenia: 2015-01-23