Doradca Techniczno-Handlowy

Województwo:
mazowieckie
Miasto:
Warszawa
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

Alexa Dystrybucja Sp. z o.o. jest dystrybucja i hurtowa sprzedaż elementów instalacji oraz urządzeń do zastosowania w branży klimatyzacyjno-wentylacyjnej.

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowiecki

Obowiązki:

• Pozyskiwanie i budowanie relacji z klientami branżowymi na podległym terenie (biura projektowe, firmy instalatorskie, inwestorzy),
• Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów,
• Sporządzanie ofert handlowych,
• Prowadzenie szkoleń produktowych dla klientów,
• Monitorowanie rynku

Wymagania:

• Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów i budowania długofalowych relacji z klientami, zdolności negocjacyjne,
• Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowana branża techniczna)
• Prawo jazdy kat. B, gotowość do pracy w terenie
• Umiejętność organizacji i efektywnego planowania pracy, także pod presją czasu.
• Praktyczna umiejętność obsługi komputera w zakresie: Word, Excel, PowerPoint, Internet, email.
• Wysoki poziom samodzielności oraz inicjatywa w działaniu
• Bardzo dobra znajomość lokalnego rynku w branży

Alexa Dystrybucja oferuje:

• Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o uznanej pozycji na rynku,
• Indywidualny plan rozwoju zawodowego,
• Szkolenia merytoryczne,
• Atrakcyjny system premiowy,
• Narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód służbowy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: kontakt@alexapolska.pl wpisując w tytule wiadomości "Doradca Techniczno-Handlowy".

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez firmę Alexa Dystrybucja Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie."

Data publikacji: 2014-06-02
Data zakończenia: 2015-06-02