Doradca techniczno-handlowy

Województwo:
kujawsko-pomorskie
Miasto:
Solec Kujawski
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:
KLIMAT SOLEC Sp. z o.o.

Obowiązki:

  •     negocjacje i sprzedaż produktów automatyki pod marką wayy,
  •     pozyskiwanie i obsługa klientów,
  •     doradztwo techniczne dla klientów,
  •     prowadzenie prezentacji oraz wstępnych szkoleń technicznych,
  •     reprezentowanie marki na targach,
  •     udział w rozwoju produktów,
  •     realizacja planów sprzedażowych.

Wymagania:

  •     wykształcenie min. średnie,
  •     doświadczenie w branży automatyki min. 3 lata,
  •     znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2,
  •     umiejętność analitycznego myślenia, zmysł techniczny,
  •     kreatywność,
  •     umiejętność negocjacji,
  •     komunikatywność,
  •     dążenie do rezultatów,
  •     samodzielność.

Oferujemy:

  •     stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  •     możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w zespole profesjonalistów,
  •     pracę w firmie produkującej urządzenia automatyki własnej konstrukcji,
  •     udział w budowaniu rynku dla nowej marki produktów,
  •     profesjonalne narzędzia pracy.

W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, z późn. zm.).

Data publikacji: 2015-01-18
Data zakończenia: 2015-02-18