Doradca techniczno - handlowy

Województwo:
dolnośląskie
Miasto:
Wrocław
Rodzaj pracy:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Nr referencyjny:
ANG Wentylacja Sp. z o.o.

Firma ANG wentylacja jest producentem oraz branżową hurtownią zajmującą się kompleksową dostawą elementów systemów wentylacji i klimatyzacji.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy:

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

    -budowanie owocnych relacji handlowych z Klientami.

    -codzienną obsługę Klienta zgodnie ze standardami firmy.

Wymagania:

    -wykształcenie minimum średnie.

    -praktyczna znajomość obsługi komputera,

    -mile widziani kandydaci z Wrocławia i okolic,

    -uczciwość, odpowiedzialność, rzetelność, zorientowanie na pracę z Klientem.

    -prawo jazdy kat. B.

    -otwartość i chęć doskonalenia się.

    -umiejętność komunikacji elektronicznej i znajomość pakietu MS Office.

    -mile widziane doświadczenie w branży wentylacyjnej lub klimatyzacyjnej.

    -kandydatom nie posiadającym doświadczenia oferujemy pomoc w poznaniu produktu i procesu handlowego obowiązującego w firmie.

Oferujemy:

    -zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

    -stałe warunki wynagrodzenia oraz premia zależna od wyników sprzedaży.

    -pracę dla czołowej firmy w segmencie rynku HVAC.

    -możliwość rozwoju w ramach ścieżki szkoleń.

    -przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole pracowniczym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji: biuro-wr@ang.com.pl

Data publikacji: 2017-08-18
Data zakończenia: 2017-09-17

Powiązane działy

Wentylacja, Klimatyzacja